Nigdy nie chciałam mieć subkonta, aby zbierać 1% podatku. Uważałam, że po co, że i tak nie będę nikogo prosić o wpłaty, że jeszcze trochę pracuję i daję radę, że wystarczy mi to, co mam itd...

W 2016 dowiedziałam się, że jest już lek na moją chorobę, czyli SMA (rdzeniowy zanik mięśni). 20.02.2020 r. miałam podanie leku. Niestety nie z każdym kręgosłupem się udaje i z moim się nie udało. Jeszcze w tym samym roku miał pojawić się lek w postaci doustnej, ale wszystko zostało wstrzymane, ze względu na pandemię. Najszybciej lek w syropie będzie w Polsce za rok lub dwa...Teraz muszę robić wszystko, aby go doczekać. Nawet jeśli będzie refundowany [oby!] to pozostaje mnóstwo kosztów dodatkowych na rehabilitację, badania, zabiegi, aby kuracja okazała się skuteczna. Dlatego będę wdzięczna za przekazanie 1% i wsparcie w postaci każdej złotówki! Oczywiście, tylko jeśli możecie :)

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WIECZYŃSKA,7269 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu. Z góry dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1770

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!