Nazywam się Jarosław i mam 42 lata. Od urodzenia jestem niepełnosprawny, poruszam się na wózku. Choruję na przepuklinę oponowo-rdzeniową z bezwładem kończyn dolnych. Ukończyłem studia, pracuję i uprawiam sport, który jest moją pasją.

Aby móc cieszyć się życiem nadal, tak jak osoby sprawne, potrzebuję na co dzień kosztownej rehabilitacji, a co kilka lat wymiany wózka aktywnego, na którym rocznie pokonuję kilka tysięcy kilometrów, bo „biegam” na nim półmaratony i maratony. Brałem dwa razy udział w Mistrzostwach Polski, a moim marzeniem mimo wieku jest cały czas wystartować na Mistrzostwach Świata i Paraolimpiadzie.

NIGDY SIĘ NIE PODDAJĘ I DĄŻĘ DO CELU !!!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WILCZYŃSKI,14018 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o spełnianie marzeń.

Dziękuję za wsparcie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 71

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!