Przejdź do głównej zawartości

Janina Marciniak

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Marciniak, 4566
KRS
0000270809

O mnie

Szanowni Państwo, choruję na stwardnienie rozsiane (SM) już ponad 30 lat. Moja codzienna egzystencja jest nieustanną walką z postępującymi objawami choroby, które powodują m.in. ograniczoność ruchową. Zajęcia mające na celu zachowanie sprawności i powstrzymanie inwazji choroby na organizm polegają na nieustannej rehabilitacji.

Jest to rehabilitacja podstawowa, która odbywać się może w warunkach domowych a także taka, która wymaga profesjonalnej sali ćwiczeń i specjalistycznego sprzętu. Zmuszona jestem ponadto systematycznie kupować leki i dbać o potrzeby codziennego życia. Utrzymuję się sama ze skromnej renty. Moim troskom, niepewności jutra, kłopotom ponad miarę – nie ma końca. Zdana jestem na pomoc przypadkowych osób. Potrzeba nieustannej rehabilitacji przekracza moje możliwości finansowe. Pomaga ona organizmowi zachować witalność i ogranicza towarzyszący mi ból, dlatego jest ona niezbędna. Ukojenie odnajduję w tworzeniu poezji, która daje mi możliwość wyrażenia swoich emocji i przemyśleń.

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem MARCINIAK,4566 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu. Bardzo dziękuję za hojność, zrozumienie i wszelką pomoc.

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania