Moja walka o zdrowie, o aktywność zawodową i "normalne życie" to w istocie przyziemna kwestia finansowa. W grudniu 2017 zmierzyłem się z chorobą, wskutek czego „ciachnęli” mi lewą nogę pod kolanem.

Rodzina, znajomi, przyjaciele, koledzy i nieznajomi wspierali mnie w powrocie do „życia”. Dziękuję przy tej okazji za każdy okruch serca i dobroci. Zostałem zaprotezowany przez dobrego protetyka, ale proteza od czasu do czasu wymaga regulacji, poprawek, a ja rehabilitacji. Jestem administratorem sieci komputerowej w Gościu Niedzielnym, jedną z moich największych pasji jest łazikowanie (dwa razy pieszo na Camino, Via Francigena, górskie łazikowanie od Bieszczad po Beskidy i po … horyzont). Mierzi mnie przyziemienie z jakim przyszło mi się zmierzyć. Ale czas to zmienić. Jeżeli mogę prosić o przekazanie jednego procenta Waszego podatku na mnie to proszę to uczynić.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gawin,11303 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 37

Ilość pobrań: 0

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!