Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jakub Łuczak

Pomóż mi Proszę. Nie chcę więcej, by mama płakała. Nie chcę, by wciąż o mnie się bała. Chciałbym być zdrowym, radosnym chłopcem, dlatego skromnie proszę o Twój 1%...

Pomóż mi Proszę. Nie chcę więcej, by mama płakała. Nie chcę, by wciąż o mnie się bała. Chciałbym być zdrowym, radosnym chłopcem, dlatego skromnie proszę o Twój 1%. Przez rok życia przeszedłem już wiele. Trzy operacje, a będzie ich więcej, bo wciąż wymagam lekarskiej pomocy. Przede mną wiele szpitalnych nocy. Ciocie już mają z wkłuciem problemy, bo moje rączki przeszły już wiele. Ale ja jestem dzielny, wiem, że tak trzeba. Bym kiedyś mógł skakać i biegać.Potrzebuję pomocy na długie leczenie, na kontrole, operacje i ćwiczeń wiele. Jeżdżę pociągiem, to tu, to tam, bo w całej Polsce pomocne ciocie i wujków mam. Tu Warszawa, tam Bartoszyce, wciąż poznaję nowych możliwości leczenia granice. Ja chcę być zdrowy jak moi przyjaciele. Lecz niestety w Warszawie stwierdzono u mnie wad wiele. Jeszcze długo potrwa moje leczenie. Mam wadę serduszka, buźki i główki. Chore są także moje małe uszki. Rodzice kochają mnie, tulą, głaskają, lecz wiem, że o finanse się zamartwiają. Leczenie kosztuje, wymaga poświęceń. Więc jeśli możesz pomóż mi sercem. Pomóc możesz na kilka sposobów. Za każdą pomoc z góry dziękuję. Walczyć o zdrowie Wam obiecuję.

Kubuś

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Łuczak, 8478 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 815
Ulotkę wygenerowano: 24
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>