Jestem Kuba i mam 7 lat, jestem pilnym zerówkowiczem a od września będę uczniem. Mam zdiagnozowany autyzm atypowy czyli całościowe zaburzenia rozwoju, mam również zaburzony fonotyp genetyczny, problemy z tarczycą i metaboliką.

Chcę funkcjonować jak moi koledzy i koleżanki dlatego potrzebuję zajęć pedagogicznych, psychologicznych, logopedycznych, neurologopedycznych, terapii integracji sensorycznej, słuchowej metodą Tomatisa, dogoterapi. Ale najlepsza terapia dla mnie to Twoja miłość, tolerancja i akceptacja mnie takiego jakim jestem. Potrzebuje pomocy aby zrozumieć otaczający mnie świat. Zajęcia mi pomagają i dają mi szansę na to bym funkcjonował jak moi rówieśnicy.

DLATEGO BARDZO PROSZĘ DAJ MI SZANSĘ BYM MÓGŁ FUNKCJONOWAĆ JAK WY

Przekazując 1% i darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CHRUSZCZ, 9431 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o samodzielność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 560

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!