Nazywam się Jadwiga Otłowska. Jestem 54-letnią pacjentką z twardziną układową, po przebytym udarze niedokrwiennym mózgu, z niedosłuchem obustronnym.

Jestem po operacji guza móżdżku, z oponiakiem płaszczyznowym na pograniczu czołowo-ciemieniowym, osteopenią oraz naczyniopochodnymi zawrotami głowy. Dodatkowo cierpię na rozstrzenie oskrzeli oraz przewlekłe zapalenie zatok. Z powodu tych wszystkich dolegliwości jestem osobą słabą fizycznie. Nie jestem w stanie prowadzić samodzielnego życia, potrzebuję pomocy innych. Kolejnym dużym problemem są koszty związane z leczeniem. Dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc.

POMÓŻ MI WRÓCIĆ DO ZDROWIA!

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Otłowska, 691 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w powrocie do zdrowia. Serdecznie dziękuję za wszelkie wpłaty.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 577

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!