Mam na imię Jadwiga. W listopadzie 2014 roku mając 49 lat zdiagnozowano u mnie raka piersi z przerzutami do wątroby i kości. W Polsce zaklasyfikowano mój nowotwór jako nieoperacyjny i włączono leczenie paliatywne...

Mam na imię Jadwiga. W listopadzie 2014 roku mając 49 lat zdiagnozowano u mnie raka piersi z przerzutami do wątroby i kości. W Polsce zaklasyfikowano mój nowotwór jako nieoperacyjny i włączono leczenie paliatywne. Po ośmiu cyklach mocnej chemioterapii wystąpił poważny problem z sercem. Po trzech dniach szukania ratunku u naszych lekarzy znalazłam się na oddziale ratunkowym z wydajnością serca 15%. Po dwutygodniowej walce o życie sytuacja została unormowana. Wtedy usłyszałam następną diagnozę „nie ma co liczyć na poprawę stanu serca, ponieważ zmiany są nieodwracalne, a guzy na wątrobie powiększyły się czterokrotnie”. W dniu dzisiejszym śmiało mogę twierdzić, że przeżyłam pierwszy cud – serce na dzień dzisiejszy doszło prawie do normy 52% a guzy na wątrobie zatrzymały się. Razem z rodziną zaczęliśmy szukać pomocy za granicą, ponieważ w Polsce wykorzystaliśmy wszystkie możliwości jakie są dostępne. Po włączeniu leczenia jakie zaproponowano nam w Niemczech, na dzień dzisiejszy stwierdzono zatrzymanie wzrostu choroby z bardzo dużym prawdopodobieństwem cofania się guzów. Dzięki lekarzowi z Niemiec, odzyskałam siły i wierzę, że pokonam tą chorobę. Niestety leczenie jest bardzo drogie i wiąże się z przeprowadzeniem zabiegów, które w Polsce zostały zaniechane z powodów dla mnie niezrozumiałych.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gulij, 5660 pomagasz mi w dalszym leczeniu i walce o zdrowie. Z góry dziękuję wszystkim wspaniałym ludziom za okazane serce.

PROSZĘ O POMOC GDYŻ KAŻDY NAWET NAJMNIEJSZY GEST MOŻE URATOWAĆ MI ŻYCIE

Z góry dziękuję wszystkim wspaniałym ludziom za okazane serce.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 391

Ulotkę wygenerowano: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!