Mam na imię Iwona. Mam 40 lat. Cztery lata temu doznałam krwotocznego udaru pnia mózgu. Mam porażenie czterokończynowe i wymagam stałej opieki.

Zdiagnozowano u mnie syndrom zamknięcia. Jestem w pełni świadoma. Słyszę, czuję, myślę tak jak Ty, tylko o swoich potrzebach i emocjach muszę „mówić” za pomocą alternatywnego alfabetu i mimiki twarzy. Dzięki ciągłej rehabilitacji dokonuję postępów, które cieszą zarówno mnie jak i moich najbliższych. To właśnie z myślą o nich chcę pokonywać kolejne bariery. Kochani Przyjaciele! Jak mawiali ludzie z którymi spotkałam się do tej pory, jestem „fighterką – silną babką” i łatwo się nie poddam, bo chcę znowu aktywnie uczestniczyć w życiu mojej rodziny, a przede wszystkim moich dzieci.

WSPOMÓŻCIE MNIE W MOJEJ WALCE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ROCHOWSKA, 8183 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4131

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!