Właśnie mija rok od kiedy u Hani zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Ten trudny czas przewartościował nasze życie, a szpital przez 8 miesięcy był naszym drugim domem.

Hania dzielnie zniosła leczenie szpitalne. Chemioterapia uratowała Hani życie. Włosy już odrastają, ale o chorobie nie da się niestety zapomnieć. Leczenie trwa, Hania rozpoczęła ostatni, 1.5 roczny etap, polegający na codziennym przyjmowaniu chemii doustnej w domu. Przekazane przez Was środki przeznaczamy w całości na leki, suplementy, rehabilitację oraz wizyty lekarskie, a także niezbędne produkty higieniczne i edukację indywidualną.

POMÓŻ HANI WRÓCIĆ DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem HOŁODNIAK, 11431 wspieracie Hanię w codziennym funkcjonowaniu i w walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 802

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!