Nasz tata w wieku 47 lat zachorował na SLA-stwardnienie zanikowe boczne. Cechą charakterystyczną tej choroby jest neurogenne uszkodzenie mięśni szkieletowych...

Nasz tata w wieku 47 lat zachorował na SLA-stwardnienie zanikowe boczne. Cechą charakterystyczną tej choroby jest neurogenne uszkodzenie mięśni szkieletowych. Nie jest to nic innego jak powolne zanikanie mięśni, sprowadzające się do urwania normalnego funkcjonowania każdej kończyny po czym całego ciała...W tym momencie nasz tatuś ma problemy z jedną nogą, nie jest w stanie wrócić do normalnego trybu życia, nie może wrócić do pracy, rzeczy które robił do tej pory sprawiają mu wiele trudności.Wraz z moją całą rodziną PROSIMY KAŻDEGO o pomoc. Koszt rehabilitacji i leczenia są ogromne, a więc każdy kto ma możliwość może pomoc w sposób oddania 1 % podatku lub darowizny.Liczy się każda chęć niesienia pomocy, jest to dla nas bardzo ważne, pomóżcie uratować nam życie naszego tatusia.Bardzo dziękujemy.

WYGRAM Z SLA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Oświeciński, 7643 wspieracie Państwo leczenie, rehabilitację oraz codzienne funkcjonowanie naszego taty.

Bardzo dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 462

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!