Nazywam się Ganna Bouadjadja, mam 32 lata. 14 lutego 2014 r. przeszłam operację tętniaka mózgu...

Nazywam się Ganna Bouadjadja, mam 32 lata. 14 lutego 2014 r. przeszłam operację tętniaka mózgu. W trakcie tej operacji doznałam udaru. Mieszkałam wówczas w Donbasie na Ukrainie, gdzie w maju 2014 r. wybuchła wojna. Mąż przyjechał do Polski w poszukiwaniu pracy. W 2015 r. dołączyłam do niego. Mam dwie córki, jedną opiekują się dziadkowie w Odessie, drugą (młodszą) rodzina męża w Algierii. Tęsknota i rozłąka bardzo mnie dotyka. Córka pod opieką rodziny męża już po pół roku przestała mówić w języku ukraińskim. Rozmawia telefonicznie tylko z mężem. Sama nie mogę się zająć córkami, bo mam niewładną lewą połowę ciała. Nie mogę pracować, nie mam żadnych dochodów. Nawet pomoc społeczna mi nie przysługuje, bo jestem Ukrainką. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe do Was, żebym miała za co się leczyć i rehabilitować.   

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bouadjadja, 6516 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 292

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!