Nazywam się Ewa Kloc, mieszkam na Lubelszczyźnie. W 1992 r. zachorowałam na przewlekłe reumatyczne zapalenie stawów, potem na nadczynność tarczycy, kamicę, niewydolność nerek, kamicę woreczka żółciowego, nadciśnienie tętnicze. Od 11 lat poruszam się na wózku inwalidzkim.

Potrzebuję sporo pieniędzy na leczenie oraz drogą rehabilitację, by zmniejszyć duże przykurcze pod kolanami, osłabienie siły mięśni i zaniki, oraz zwiększenie zakresu ruchomości stawów. Obecnie najważniejszą dla mnie rzeczą jest zakup wózka elektrycznego i leczenie oraz rehabilitacja. Proszę Państwa o pomoc. Będę bardzo wdzięczna za każdy odruch serca i wpłatę na moje subkonto.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kloc, 7854 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą i w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję za każdą wpłatę.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1081

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!