Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Elżbieta Rygasiewicz

Jesteśmy rodzicami siedmiorga dzieci. Sprawni do niedawna, dziś niestety jesteśmy z grupą inwalidzką...

 Jesteśmy rodzicami siedmiorga dzieci. Sprawni do niedawna, dziś niestety jesteśmy z grupą inwalidzką. Życie wywróciło nam się do góry nogami kilka lat temu, kiedy Mąż, głowa rodziny, zachorował. Stracił wzrok. Ta tragedia dotknęła nas wszystkich, nawet tych najmłodszych. Skutkiem tego była utrata przez niego pracy. Mimo chęci nie był w stanie opiekować się rodziną. Długie leczenie i rehabilitacja pochłonęły dużo nerwów i pieniędzy, których z czasem zaczęło brakować. Stres, opieka nad niepełnosprawnych mężem i dziećmi spowodowały pogorszenie i mojego zdrowia. Cierpię na nadciśnienie, astmę oraz cukrzycę. Mam także problemy ze wzrokiem, początek jaskry i nawracający obrzęk plamki żółtej. Ponadto w październiku zdiagnozowano u mnie raka złośliwego piersi. Jest to kolejna walka, którą musimy stoczyć z tak trudnym wrogiem. W niedługim czasie od diagnozy przeszłam operację usunięcia guza. Niestety, czeka mnie jeszcze długie i kosztowne leczenie. Nasza sytuacja finansowa jest ciężka jedna pensja, lecz mimo dużego trudu i ciężkiego bagażu życiowego jesteśmy kochającą się rodziną.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Rygasiewicz, 3898 pomożecie nam Państwo w codziennych zmaganiach, ponieważ jutro nigdy nie jest pewne. Dziękujemy serdecznie za każda wpłatę.

PROSIMY O POMOC W NASZYCH CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Dziękujemy serdecznie za każda wpłatę.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 308
Ulotkę wygenerowano: 12
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a