Mam na imię Danuta. Od wielu lat choruję na boreliozę i chorobę Parkinsona. Borelioza to podstępna choroba, która przewraca życie do góry nogami, niszczy marzenia, odsuwa od normalnego życia.

Coraz trudniej jest mi się poruszać. Ręce odmawiają posłuszeństwa, co jest wyjątkowo dokuczliwe z racji moich artystycznych pasji. Rehabilitacja i leczenie moich chorób jest bardzo drogie, dużą cześć muszę pokrywać samodzielnie. Cieszę się z każdego kolejnego dnia, każdego kroku wykonanego samodzielnie, każdego rysunku wykonanego własną ręka. Proszę, nie pozwól aby choroba odebrała mi te małe przyjemności.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem POPOWICZ,14888 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.

Z góry dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 512

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!