Cześć jestem BRUNO. Urodziłem się w listopadzie 2015 roku. Już w 4-tej dobie życia z powodu martwicy jelita przeszedłem rozległą operację, w wyniku której usunięto mi znaczną część jelita...

Cześć jestem BRUNO.Urodziłem się w listopadzie 2015 roku. Już w 4-tej dobie życia z powodu martwicy jelita przeszedłem rozległą operację, w wyniku której usunięto mi znaczną część jelita. Co to dla mnie oznacza? Mam zbyt mało przewodu pokarmowego, aby móc normalnie się odżywiać. Jedyną szansą utrzymania mnie przy życiu jest żywienie pozajelitowe. W klatce piersiowej mam wszczepiony cewnik. Codziennie przez 14 godzin pompa infuzyjna przetacza mi specjalną kroplówkę-worek żywieniowy prosto do żyły. Przede mną długa droga po zdrowie.Dziękuję za okazane serce.

MOŻESZ MI POMÓC, PRZEKAZUJĄC SWÓJ 1% PODATKU

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Orlicki, 7087 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję za okazane serce.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 866

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!