Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Nazywam się Bożena Ogar. Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. Mam raka piersi o najwyższym stopniu złośliwości z przerzutami do węzłów i bardzo wysoki poziom szybkości podziału komórek, hormonozależny. Przeszłam chemię, potem radykalna mastektomia ze wszystkimi węzłami prawej ręki, miesiąc radioterapii potem hormonoterapia.

Po tym pozostało wiele skutków ubocznych. Potem pojawiła się zmiana na jajnikach i trzeba je było usunąć. Kiedy myślałam, że już wszystko jest na najlepszej drodze okazało się, że mam przerzuty do płuc, śródpiersia i wątroby. Walka jest trudna (po raz czwarty zmiana leczenia). Nie wszystkie leki są refundowane, a koszt leczenia jest duży. Bardzo proszę o pomoc w mojej walce z tym nieprzewidywalnym przeciwnikiem.

POMÓŻ MI W WALCE O ZDROWIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem OGAR, 12689 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu i walce z chorobą.


Odsłony: 3671

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!