Nazywam się Bożena Ogar. Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. Mam raka piersi o najwyższym stopniu złośliwości z przerzutami do węzłów i bardzo wysoki poziom szybkości podziału komórek, hormonozależny. Przeszłam chemię, potem radykalna mastektomia ze wszystkimi węzłami prawej ręki, miesiąc radioterapii potem hormonoterapia.

Po tym pozostało trochę skutków ubocznych: polineuropatia, Hashimoto, obrzęk limfatyczny prawej ręki i inne. Potem pojawiła się zmiana na jajnikach i trzeba je było usunąć. Kiedy myślałam, że już wszystko jest na najlepszej drodze okazało się, że mam przerzuty do płuc, śródpiersia i wątroby. Walka jest trudna (po raz czwarty zmiana leczenia). Nie wszystkie leki są refundowane, a koszt leczenia jest duży. Bardzo proszę o pomoc w mojej walce z tym nieprzewidywalnym przeciwnikiem.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem OGAR, 12689 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu i walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 359

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!