Przejdź do głównej zawartości

Beata Kwiatkowska-Zboińska

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Kwiatkowska-Zboińska, 9003
KRS
0000270809

O mnie

Nazywam się Beata Kwiatkowska-Zboińska. Jestem żoną oraz matką dwojga nastolatków. W lutym 2017 doznałam ciężkiego udaru mózgu. Udało mi się wygrać walkę o życie.


Teraz walczę o swoją sprawność. W następstwie udaru doszło do porażenia prawej strony mojego ciała, przez co mam trudności z poruszaniem się. Z powodu poważnych problemów z mową, (afazja) mam bardzo ograniczone możliwości komunikowania się. Dzięki codziennym trudom, które wkładam w ćwiczenia, niedowład powoli wycofuje się. Zaczynam również mówić pojedyncze słowa.


WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH


Zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli o przekazanie 1,5% podatku FUNDACJI AVALON z dopiskiem Kwiatkowska-Zboińska, 9003 Dzięki Waszemu wsparciu będę miała szansę na powrót do samodzielnego życia dzięki kosztownemu leczeniu i wsparciu mnie w codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję – Beata Kwiatkowska-Zboińska

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania

Moja ulotka (1.5%)

Odsłon: 1351
Ilość pobrań: 31

Przekaż darowiznę

1
Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
2
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł przelewu
Kwiatkowska-Zboińska, 9003
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!
Pobierz druk przelewu
3
Podaj swoje dane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.

Zorganizuj zbiórkę