Kochani ❤ Od początku choroby nigdy nie pomyślałam nawet o tym, by zbierać pieniądze na swoje leczenie...

Kochani ❤ Od początku choroby nigdy nie pomyślałam nawet o tym, by zbierać pieniądze na swoje leczenie... Nie jest łatwo prosić w dzisiejszych czasach, bo chorób i cierpienia wokół jest ogrom.Uważałam, że dam jakoś radę.  Przejdę standardem co szpital zleci. I jakoś będzie... Wyzdrowieję!Niestety z rakiem to jest tak, że standard, który oferuje szpital to za mało... Może po chemii uszkodzenia a może przerzut...(oby nie!!!)Suplementy, dojazdy, odpowiednie odżywianie i wiele innych wydatków, sprawia, że stoję przed wyborem, czy leczyć siebie, czy zdać się na los...Nie chcę i nie mogę zrezygnować!!!Walczę, bo kocham. Walczę bo...kocham życie. ❤ Dlatego postanowiłam...poprosić.  O wsparcie mnie w codziennych zmaganiach z chorobą...Zgłosiłam się do Fundacji, by móc prawnie wyciągnąć do Was ręce i prosić byście nie pozwolili mi być samej w chorobie... Bo w raku najgorsza jest samotność...Tylko Ty czujesz to co czujesz i nie jesteś w stanie nawet tego przekazać...Ja próbuję... Próbuję Wam mówić, jak to jest z chorym, bo nie tylko ja choruję... Część osób się zamyka, cierpi, ma depresję...Ja chcę żyć mimo raka i cieszyć się każdą chwilą Tak postanowiłam!!!❤ Pomożecie???

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Dąbrowska, 8233 pomagacie mi Państwo walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 402

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!