Mam na imię Beata, mam 25 lat, choruję od początku jak pamiętam. Dłuższy czas nie wiedziałam co mi jest, aż dwa lata temu dowiedziałam się o padaczce. Jak każdy młody człowiek mam marzenia i hobby. Marzenia zawiesiłam przez strach i problemy związane z finansowym tokiem życia.

Moja codzienność to dom, w którym uważam na wszystko, który kiedyś uważałam za najbezpieczniejszy, aż do tamtego roku, w którym straciłam sprawność w prawej nodze przez atak padaczki. Odkąd mam ortezę chodzę dzięki niej pewniej, ale orteza nie jest dopasowana pode mnie. Jestem za młoda jeszcze, by całe życie spędzi w domu przez strach. Chciałabym stabilnie stawiać kroki, nie patrzeć ciągle pod nogi. Muszę wszystko kontrolować sama, a rehabilitacja też pomoże mi uczyć się prawidłowo ćwiczyć kolano i pomoże mi być pewniejsza i samodzielniejsza. Chciałabym mieć możliwości rehabilitacji w domu, gdzie czuję się pewniejsza.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CHYLEWSKA,14448 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 28

Ilość pobrań: 0

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!