Bartek urodził się 30.08.2004r. nic nie wskazywało że jest aż tak poważnie chory, po badaniach postawiono diagnozę Wada wrodzona -DORV...

Bartek urodził się 30.08.2004r. nic nie wskazywało że jest aż tak poważnie chory, po badaniach postawiono diagnozę Wada wrodzona -DORV (Dwuujsciowa prawa komora) do tego ubytki znaczne przegrody międzykomorowej i przedsionkowej. Dodatkowe badania, a po kilku dniach operacja -lekarze przygotowali mnie na najgorsze... był problem w czasie operacji doszło do reanimacji… Operacja udana ale stan się pogarszał – sepsa ona zawładnęła malutkim ciałkiem i wyniszczała organizm bardzo szybko. W grudniu wyszedł  tuż przed nowym rokiem na kilka dni do domku, później szpital-dom, rehabilitacja, szpital-dom… a później następne  operacja… W 2008r. pogotowie zabrało małego z krwotokiem z nosa, okazało się na bloku operacyjnym że krwotok to był objawem Gronkowca, który o włos zabrałby małego, znowu OIOM i walka o życie…  Daliśmy radęBartek nie widzi na jedno oko, ma krótszą kończynę dolną, jest opóźniony intelektualnie. Syn wymaga ciągłego leczenia, rehabilitacji, musimy kontrolować krzepliwość krwi i zwracać uwagę na dietę ... Czeka nas wiele pracy i wysiłku żeby Bartek mógł żyć w miarę normalnie, choć jego pasją piłka nożna niestety musiała pójść w odstawkę. Wysiłek fizyczny mojego syna jest zakończony samoistna kardiowersją z urządzenia jakie ma wszczepione ....

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Hermyt, 9005 pomagacie Państwo Bartkowi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 342

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!