Mam na imię Anna i 45 lat. Od 9 lat zmagam się z rzadką nieuleczalną chorobą autoimmunologiczną (stwardnienie guzowate). Jest to podstępne, trudne do wykrycia schorzenie, stopniowo wyniszczające mózg, wzrok, płuca i nerki.

Z każdym rokiem choroba bardziej utrudnia normalne funkcjonowanie. Z wykształcenia jestem artystką, zawodowo zajmuję się roślinami ozdobnymi. Moją pasją są kwiaty i sztuka, doceniam piękno otaczającego mnie świata. Wielu marzeń, jak choćby dalekie podróże, już nie zrealizuję ale bardzo chciałabym zachować wzrok i sprawność fizyczną jak najdłużej. Leczenie jest kosztowne, proszę ludzi dobrej woli o wspomożenie mnie w walce o godne życie i lepsze jutro.

BUKIET poMOCY DLA ANNY

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Avalon, Pawliczko-Ziędarska, 11144 wesprzecie mnie w codziennym funkcjonowaniu i leczeniu. Dziękuję, Anna


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1500

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!