Choroba, a konkretnie rak jajnika, towarzyszy mi od 2018r. Ostatnie lata to walka, wzloty i upadki. Gdy poradziłam sobie z pierwszym rzutem, przyszła wznowa. I znowu chemia, operacja… I gdy byłam pewna, że wygrałam, choroba dała o sobie znać.

Wciąż jestem na chemii, która robi coraz większe spustoszenie w moim organizmie. Szansą na przedłużenie życia i walki z intruzem jakim jest dla mnie rak, jest lek, który w moim przypadku jest nierefundowany, a którego koszty przekraczają moje możliwości finansowe. Jestem coraz słabsza, a przede mną długa i kosztowna walka o życie.

Tak wiele jeszcze mam planów i marzeń! Proszę Was o pomoc w ich realizacji. Twój 1% może być dla mnie SZANSĄ, a ja tak bardzo chcę ŻYĆ.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem MORAWSKA, 12655 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1356

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!