Witajcie. Od 2016r. zmagam się z zaawansowanym rakiem jelita grubego. Od tamtego czasu przeszłam 2 wznowy choroby, 4 operacje oraz 3 cykle chemioterapii. Aktualnie, od ponad roku, jestem w trakcie immunotetapii, dzięki której mam szansę zapobiegania przez jakiś czas kolejnym przerzutom.

Poprzednie cykle chemioterapii i aktualne leczenie zasiały spustoszenie w moim organiźmie. Muszę walczyć z wieloma skutkami ubocznymi i dbać o to, by mieć siłę do dalszej walki, co wiąże się z dużymi wydatkami. Dotychczas radziłam sobie z tym sama, wspierana przez najbliższych, jednak nie jestem w stanie już tego dłużej udźwignąć sama. Nie tracę nadziei ani optymizmu, uśmiecham się, czerpię z życia, ile się da, realizuję swoje pasje i walczę, ile sił, ale bez waszej pomocy mogę sobie nie poradzić. Proszę, nie pozwólcie, by uśmiech znikł z mojej twarzy. Podarujcie mi dłuższe życie.

Przekazując 1% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kwiatkowska, 14770 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2525

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!