Mam na imię Ania. Mając 37 lat usłyszałam diagnozę: nowotwór złośliwy anaplastyczny nieokreślony. Teraz długa droga już za mną, ale moje wyniki nie są dobre. Niestety skutki uboczne operacji, jaką przeszłam, są okropne.

Najgorszy jest obrzęk limfatyczny lewej nogi. Obrzęk, który mnie ogranicza i nie pozwala normalnie chodzić. Korzystam z prywatnej rehabilitacji, ale to nie pomaga. Nie umiem się pogodzić z tym, że przez chorobę straciłam pracę i normalne życie. Jedynym rozwiązaniem, które umożliwiłoby mi w miarę normalne funkcjonowanie i uniknięcie amputacji jest operacja. Zostałam zakwalifikowana do operacji transplantologicznej, jednak dopiero na następny rok. To jest moje wołanie o pomoc. Chcę żyć, chcę wrócić jeszcze do pracy.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatu lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem JESIONKA,12807 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach. Dziękuję za okazaną pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 296

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!