Przejdź do głównej zawartości

Anna Fernik

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Fernik, 3291
KRS
0000270809

O mnie

Mam na imię Anna i mam 42 lata. Od urodzenia cierpię na porażenie mózgowe w stopniu znacznym. Jestem pod opieką specjalistów – neurologa i psychologa. Choroba ta objawia się tym, że samodzielnie nie potrafię się sobą zająć. Potrzebuję pomocy przy ubieraniu, posiłkach, a także przy potrzebach fizjologicznych. Choroba objawia się także tym, że nie mówię, nie piszę i nie wykonuję żadnych podstawowych czynności. Tracę słuch, przez co muszę chodzić w specjalnych aparatach słuchowych, które są bardzo drogie. Miałam wypadek, przez który nie mogę całkowicie stanąć na prawej nodze. Kuleję, a czasem także się przewracam, ponieważ sztywnieje mi noga. Nie mogę dopuścić, żebym musiała poruszać się na wózku inwalidzkim. Rozwiązaniem są różnego rodzaju specjalistyczne rehabilitacje, przynoszą one pozytywne efekty, muszę je kontynuować aby poprawiać swoją sprawność.

 BARDZO PROSZĘ O POMOC!

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Fernik, 3291 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz powrocie do zdrowia. Zebrane środki przeznaczę na rehabilitacje, zakup leków oraz aparatów słuchowych.

 

Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna.

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania

Moja ulotka (1.5%)

Odsłon: 867
Ilość pobrań: 24

Przekaż darowiznę

1
Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
2
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł przelewu
Fernik, 3291
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!
Pobierz druk przelewu
3
Podaj swoje dane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.

Zorganizuj zbiórkę