Mam na imię Angelika, mam 30 lat i choruję genetycznie na Pląsawicę Huntingtona. To choroba, która charakteryzuje się niekontrolowanymi ruchami.

Mam męża oraz dwóch synów. Po urodzeniu pierwszego syna choroba się uaktywniła i od czterech lat mój stan się pogarsza. Obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim. Dzięki temu, że przyjmuję marihuanę leczniczą, potrafię przejść z pokoju do łazienki. Nie jestem w stanie funkcjonować samodzielnie, ponieważ choroba szybko postępuje. Jedynym lekiem, który pomaga mi spowalniać rozwój choroby jest marihuana lecznicza, która niestety jest bardzo kosztowna.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Dziadosz, 12231 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz w zakupie leków.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 317

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!