Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Andrzej Borowski

Mam na imię Andrzej i mam 46 lat. Do 2010 r. byłem zdrowym mężczyzną, wiodłem normalne życie, wypełnione codziennymi obowiązkami i rodzinnym szczęściem...

Mam na imię Andrzej i mam 46 lat. Do 2010 r. byłem zdrowym mężczyzną, wiodłem normalne życie, wypełnione codziennymi obowiązkami i rodzinnym szczęściem. Niemal siedem lat temu zauważyłem gwałtowny spadek odporności, zaczęły się problemy ze zdrowiem: przedłużające się infekcje, ciągłe zmęczenie... Nastąpiła seria specjalistycznych badań oraz diagnoza, która brzmiała jak wyrok i sprawiła, że mój świat się zawalił: p r z e w l e k ł a    b i a ł a c z k a   l i m f a t y c z n a.Rozpocząłem żmudną walkę o zdrowie i życie. Cztery lata temu przeszedłem pierwszą chemioterapię, po której długo dochodziłem do siebie. W chwili obecnej jestem po drugiej chemioterapii.Nowoczesna medycyna dysponuje innowacyjnymi, sprawdzonymi metodami leczenia przewlekłej białaczki limfatycznej, które są mniej inwazyjne dla organizmu niż chemioterapia i dają większą szanse na dłuższy okres remisji. Niestety, takie leczenie jest nierefundowane i bardzo kosztowne. Mam wspaniałą żonę i dwoje dzieci. Potrzebują mnie, chcę żyć dla nich jak najdłużej.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Borowski, 6801 podatku dajecie mi Państwo  nadzieję, której w tej chwili tak bardzo mi brakuje.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 287
Ulotkę wygenerowano: 20
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>