Mam na imię Amelia, walczę z nowotworem. O mojej chorobie dowiedziałam się we wrześniu 2019, zaczęłam się wtedy leczyć w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

W październiku podjęto się operacji usunięcia guza, niestety operacja się nie udała, zajmuje on dużą powierzchnię, równało by się to z amputacją nogi. Po operacji zaczął rosnąć w szybkim tempie. Od kilku miesięcy mam podawaną chemioteriapię i jeszcze kilka miesięcy chemii przede mną. Choroba zabrała mi beztroskie dzieciństwo, zmusiła do tego że musiałam szybciej dorosnąć. Nie wychodzę na dwór z rówieśnikami, nie chodzę do szkoły. Moje życie to wyjazdy na chemioterapię, badania, niedyspozycje.

Jeśli możesz to wspomóż mnie w mojej trudnej walce z nowotworem.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Major, 13578 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz wspieracie mnie w walce z chorobą. Z góry dziękuję wszystkim darczyńcom.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 289

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!