Przejdź do głównej zawartości

Aleksandra Kuligowska

Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.

Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Kuligowska, 18366
KRS
0000270809

O mnie

Mam na imię Ola. Zdiagnozowano u mnie zespół Aspergera ze spektrum autyzmu oraz zaburzenia integracji sensorycznej.

Uwielbiam chodzić do przedszkola, chociaż sprawia mi to wiele trudności. Mam problemy z komunikacją i budowaniem relacji z koleżankami i kolegami. Lubię ich, ale często nie rozumieją moich zachowań. Nie mogę skupić się na lekcjach przez bodźce zewnętrzne, które mnie rozpraszają. Zbyt emocjonalnie podchodzę do mniejszych i większych problemów. Nawet tak podstawowa czynność jak jedzenie posiłków sprawia mi trudność, bo nie jestem w stanie przełknąć dań z sosami lub zbyt miękkich. Tylko dzięki kosztownej terapii będę miała szansę na lepsze budowanie relacji, rozumienie otaczającego mnie świata i funkcjonowanie jak inni rówieśnicy.

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KULIGOWSKA, 18366 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania