Cześć. Mam na imię Albert. Zmagam się z guzem kąta mostowo-móżdżkowego. Zmiana nowotworowa była zlokalizowana w trudnym operacyjnie miejscu. Nie usunięto go w całości. Pojawiły się powikłania w postaci niedowładu prawego nerwu twarzowego oraz nieodwracalna głuchota prawostronna.

Po dwóch latach guz zaczął odrastać. Poddałem się zabiegowi naświetlania Gamma Knife. Rok później guz odrósł do pierwotnych rozmiarów, powodując wodogłowie. Potrzebna była pilna operacja. Następstwem były kolejne powikłania, m. in. zespół móżdżkowy prawostronny. Po miesiącu od resekcji guza okazało się, że wodogłowie nie ustąpiło. Poddałem się operacji założenia zastawki, co dało szansę na lepsze życie. Czeka mnie leczenie i długotrwała rehabilitacja mające na celu umożliwienie powrotu do w miarę normalnego życia. POMÓŻ MI WRÓCIĆ DO ZDROWIA!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sitek, 12804 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność i w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 5628

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!