Witam. Mam na imię Agnieszka, lat 28. W grudniu 2015 roku zdiagnozowano u mnie mięsaka Ewinga z przerzutami do płuc. Guz zaatakował kręgosłup, uciskając na nerwy i powodując częściowy paraliż, ogromne problemy w poruszaniu się...

Witam. Mam na imię Agnieszka, lat 28. W grudniu 2015 roku zdiagnozowano u mnie mięsaka Ewinga z przerzutami do płuc. Guz zaatakował kręgosłup, uciskając na nerwy i powodując częściowy paraliż, ogromne problemy w poruszaniu się. Guz uniemożliwił normalne funkcjonowanie. Nowotwór jest nieoperacyjny, dlatego jestem poddawana cyklicznej i bardzo wycieńczającej chemioterapii. Mimo ogromnego bólu, walczę o powrót do względnej sprawności i zdrowia.Mam męża i trzech wspaniałych synków (bliźniaki 3 lata i najmłodszy roczny), dla których dzielnie zmagam się z chorobą każdego dnia. Niestety koszty leczenia i niezbędnej rehabilitacji przewyższają możliwości  finansowe naszej rodziny  (trójka  malutkich dzieci, mąż jest w obecnej chwili jedynym żywicielem rodziny).Marzę o tym, by zapewnić moim ukochanym dzieciom szczęśliwe dzieciństwo, móc patrzeć jak dorastają i aktywnie uczestniczyć  w ich dalszym życiu…Z góry dziękuję za okazaną pomoc.                   

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Świontek, 6131 wspieracie mnie Państwo w tej trudnej walce z chorobą.

Z wyrazami szacunku - Agnieszka Świontek


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 374

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!