Witam, nazywam się Agnieszka Radek mam 48 lat. Byłam w pełni sprawną i szczęśliwą matką 3-ga dzieci oraz jednego wnuka i po roku badań szpitalnych zdiagnozowano straszliwą chorobę neurologiczną SLA- Stwardnienie Zanikowe Boczne.

Jest to postępująca choroba która wyniszcza wszystkie mięśnie. Zaczęłam się badać w lutym 2018. W tym czasie przestałam chodzić, mam tylko jedna rękę sprawną w 50%, druga ręka całkowicie niewładna. Mam też problemy z mową oraz przełykaniem śliny, jedzenia i problem z oddychaniem. Choroba z którą się zmagam jest nieuleczalna, jedynym leczeniem dla mnie jest ciągła rehabilitacja, która jest kosztowna wraz ze sprzętem, który pomoże mi w efektywnych ćwiczeniach. Potrzebuje również opieki całodobowej w tym przypadku potrzebuję opiekunki.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem RADEK,11298 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 327

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!