Przejdź do głównej zawartości

Agata Cieśluk

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Cieśluk, 4079
KRS
0000270809

O mnie

Mam na imię Agata. Ze względu na problemy w dzieciństwie od dziecka jestem osobą niepełnosprawną. Pomimo tego na co dzień pracuję i staram się żyć aktywnie. Zawsze ciągnęło mnie do sportu i tak naprawdę chciałam sprawdzić się i spróbować w kilku dziedzinach.

Dlatego też chętnie brałam udział w wielu obozach sportowych (np. żeglarski, wspinaczkowy) i startowałam w rozmaitych zawodach. Ścigałam się na wózku, grałam w tenisa stołowego i strzelałam z łuku, a wiele startów kończyłam sukcesem, czyli stając na podium. Nigdy nie zapomnę maratonu w Rzymie, gdzie startowałam na handbiku. Było ciężko, ale po przejechaniu 42 km byłam przeszczęśliwa, że udało mi się dojechać do końca. Nie wszyscy wierzyli, że dam radę. Mam też patent nurka. Ćwiczyłam w Krakowie (jeździłam tam 2x w miesiącu), a patent zdałam na obozie w Chorwacji. Teraz trenuję orientację precyzyjną, tenis ziemny oraz biegi. Każde zajęcia są dla mnie formą rehabilitacji zarówno fizycznej jak i społecznej. Bym mogła dalej się w tym realizować potrzebne są pieniądze.

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Cieśluk, 4079 pomagasz mi w codziennym funkcjonowaniu i utrzymaniu mojej kondycji.

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania