Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
4 kwietnia 2015 roku przeprowadzono u mnie amputację prawej kończyny na wysokości podudzia. Zabieg ten znacznie ograniczył moje funkcjonowanie w życiu codziennym i zawodowym, nakładając szereg kosztów związanych z dostosowaniem najbliższego otoczenia, rehabilitacji, sprzętu...
Witam, nazywam się Sebastian Błaszczyk i mam 35 lat. W 2009 r. założyłem rodzinę i zamieszkałem w Głogoczowie...
Jakub Szymczyk ma 12 lat, w czerwcu 2012 r. zachorował na białaczkę limfoblastyczną jest już po zakończonej chemioterapii...
Witam, nazywam się Agnieszka Śledź, mam 40 lat. Choruję na STWARDNIENIE ROZSIANE. W 1999 roku usłyszałam diagnozę: STWARDNIENIE ROZSIANE.
Jestem Wiktoria mam 6 lat. Choruję na Wrodzoną łamliwość kości. Leczę się w Uniwersyteckim szpitalu w Krakowie - Prokocimiu, gdzie mam podawany lek na wzmocnienie kości, zabiegi operacyjne, konsultacje lekarskie. Oprócz tego korzystam z Rehabilitacji i różnych badań specjalistycznych.
Urodziłem się w 1963 roku z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, w wyniku którego nastąpił niedowład prawej ręki i nogi. Ze schorzeniem wiąże się zanik mięśni. W dzieciństwie stwierdzono u mnie padaczkę, zaburzenia splotu ramiennego, zwyrodnienie i dyskopatię kręgosłupa, a później zwyrodnienie stawów, dnę moczanową, migrenę oraz depresję.
Nazywam się Andrzej. W ubiegłym roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu i od tego czasu poruszam się na wózku inwalidzkim.
Mam na imię Natalia! Jestem, a raczej byłam zapalona siatkarką, tancerką, biegaczką - osobą o wielkiej pasji. Niestety niefortunny upadek zagrodził mi drogę do radości, którą niesie sport. Zerwałam więzadło krzyżowe przednie w lewym kolanie.
Nasz syn Mateusz urodził się w 2010 roku, w wieku dwóch lat zdiagnozowano u niego autyzm. Mateusz ma obecnie 9 lat i ciągle ograniczony kontakt ze światem.
Dawid Kamiński ma 30 lat. Uległ wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznał urazu kręgosłupa szyjnego i rdzenia kręgowego.
Spośród ponad 7 miliardów ludzi na świecie niewiele więcej niż dwa procent ma rude włosy...
Eryczek urodził się 1.10.2013 r. z wadą genetyczną (zespół Downa) oraz z poważną wadą serca ( AVSD postać całkowita, wspólny kanał przedsionkowo-komorowy).
Witam, mam na imię Sylwia. Mam 33 lata i zamieszkuję Inowrocław, województwo kujawsko-pomorskie. Jestem miłą, sympatyczną, młodą kobietą, która na co dzień zmaga się z chorobami neurologicznymi (epilepsja) o przebiegu organicznym, a także problemami ortopedycznymi...
Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku dla naszego syna Jakuba.
Witam. Mam na imię Arkadiusz. Mam 34 lata. W 2005 roku bardzo poważnie zachorowałem: pękł mi tętniak w okolicach mózgu. Doznałem porażenia obu nóg oraz lewej ręki. Przyznano mi II stopień niepełnosprawności – umiarkowany.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>