Witam. Nazywam się Zbigniew Baran. W wyniku wypadku samochodowego złamałem kręgosłup i od tej pory poruszam się na wózku inwalidzkim.
Dzień dobry. Nazywam się Marek Libront. W listopadzie 2017 r. zdiagnozowano u mnie stwardnienie zanikowe boczne (SLA/ ALS).
Mam 45 lat. W 2012 r. doznałem rozległego udaru mózgu niedokrwiennego z porażeniem prawostronnym i z afazją.
Kinga ma 13 lat. Dwa lata temu udało nam się zdiagnozować jej chorobę - to rzadka mutacja genetyczna w genie PIGN (zespół mnogich wad wrodzonych, hipotonii i drgawek).
Cześć, jestem Sebastian, mam 6 lat i zmagam się z autyzmem.
Mam na imię Sylwia. W wieku 16 lat w wakacje 2010 roku byłam z rodziną nad morzem. Podczas kąpieli porwała mnie fala. Pod wodą byłam około 20 minut, w wyniku czego doszło u mnie do niedotlenienia mózgu i ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej.
Prosimy o wsparcie dla Rafała, który do stycznia 2020 roku, był aktywnym zawodowo, energicznym mężem oraz tatą. Przyczyną wylewu były wady rozwojowe naczyń mózgowych, wystąpił krwotok z naczyniaka tętniczo-żylnego pnia mózgu.
Filip ma 8 lat i choruje na spektrum autyzmu, nie potrafi się komunikować z otoczeniem, nie umie wyrażać swoich uczuć i emocji co uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie wśród rówieśników i dorosłych, szansą na samodzielne życie jest długotrwała wieloprofilowa i systematyczna rehabilitacja, potrzebujemy pomocy logopedy pedagoga psychologa itp.
Witam serdecznie, Mam na imię Mateusz i mam 15 lat. W czerwcu zachorowałem na ostrą białaczkę limfoblastyczną...
Nazywam się Ewa Kloc, mieszkam na Lubelszczyźnie. W 1992 r. zachorowałam na przewlekłe reumatyczne zapalenie stawów, potem na nadczynność tarczycy, kamicę, niewydolność nerek, kamicę woreczka żółciowego, nadciśnienie tętnicze. Od 11 lat poruszam się na wózku inwalidzkim.
Nazywam się Daniel i mam 29 lat. Choruję od urodzenia na porażenie mózgowe i epilepsję.
Bartuś urodził się 27.12.2015r z wadą kończyny górnej - bez prawego przedramienia, potrzebna jest  rehabilitacja , a w przyszłości Bartuś będzie potrzebował protezy z którą będzie mu łatwiej w codziennych czynnościach...
Kacper urodził się 23 września 2015r. z ciężkim niedotlenieniem okołoporodowym. Jest dzieckiem przewlekle chorym z niedowładem czterokończynowym, małogłowiem i opóźnieniem rozwoju psychoruchowego...
Mam na imię Iwona. Mam 40 lat. Jestem żoną i matką dwóch cudownych chłopców. Od 3 lat walczę z chorobą- nowotwór złośliwy pęcherza.
Wiktorek urodził się w 2009 r. Gdy miał roczek zdiagnozowano u niego pachygyrię - wadę mózgu oraz padaczkę.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!