Jestem Larysa Skrzyszewska, od urodzenia - 29 lat choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce (postać spastyczna, porażenie czterokończynowe).
Dorotka nasz Milczący Aniołek zmaga się z zespołem Retta, który uniemożliwia samodzielne funkcjonowanie. Zespół Retta jest neurologicznym zaburzeniem genetycznym. Nie ma lekarstwa, a rokowania są złe.
Nazywam się Natalia Jeziorska. Mam 33 lata. Choruję na mózgowe porażenie dziecięce. Przeszłam kilka operacji i obecnie poruszam się o kulach. Staram się żyć normalnie. Nie byłoby to jednak możliwe bez wsparcia rodziny i przyjaciół.
Mam na imię Sara. Cierpię m.in. na anemię, chorobę tarczycy, potrzebuję ciągłego leczenia, zbieram pieniążki na wyjazd rehabilitacyjny nad morze, który umożliwi mi wyleczenie narządu...
Jestem Dawid Dzido, choruję na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe, spastyczne. Jestem niepełnosprawny od urodzenia, poruszam się na wózku inwalidzkim przy pomocy osób trzecich.
Jestem Gabrysia Gorgoń mam 13 lat od urodzenia choruje na artrogrypozę i zespół Pierre-Robin. Mam wyraźne zniekształcenia w budowie ciała: skrócenie i zrost kości ramieniowej i promieniowej w obu kończynach górnych, zwichnięte biodra oraz przykurcze w kolanach.
Nazywam się Paweł Anioł, mam 70 lat. Urodziłem się i mieszkam w Bydgoszczy. W 2005 r. wykryto u mnie cukrzycę typu II. W 2007 r. przebyłem udar niedokrwienny lewej półkuli mózgu, czego skutkiem jest niedowład połowiczny prawostronny kończyn z afazją ruchową i utratą mowy.
Witam Państwa. Nazywam się Katarzyna Raczkowska i mam 48 lat. Jestem szczęśliwą mężatką i babcią...
Michałek urodził się 14 grudnia 2016r. z rozszczepem kręgosłupa w odcinku piersiowo-lędźwiowym z przepukliną oponowo-rdzeniową. Przeszedł szereg skomplikowanych zabiegów, długie leczenie w szpitalu.
Mam na imię Bogdan, mam 47 lat. 17 lat temu miałem wypadek komunikacyjny, w wyniku którego odniosłem obrażenia kręgosłupa szyjnego i porażenie 4-kończynowe.
Witam, mam na imię Krysia, mieszkam blisko Krakowa. Moje potrzeby to kosztowne i długotrwałe leczenie różnymi lekami i metodami. Cierpię na szereg chorób, m.in.: chorobę niedokrwienną serca, niedoczynność tarczycy, zwyrodnienia kręgosłupa, łysienie. Wiem, że bez wydajnej pomocy z zewnątrz niewiele mogę...
Witam, mam na imię Sebastian, mam 36 lat.
Mam na imię Ania i mam 37 lat. We wrześniu 2017r. przeszłam operację usunięcia torbieli mózgu. Po tygodniu od pierwszej operacji byłam reoperowana. Przeszłam bardzo ostre, wielotygodniowe zapalenie opon mózgowo rdzeniowych.
Nazywam się Dominika Ślusarska, mam prawie 42 lata, mieszkam w Piotrkowie Tryb. Pięć lat temu mój świat się zawalił po raz pierwszy: stwierdzono u mnie nowotwór złośliwy piersi prawej...
Choruję na stwardnienie zanikowe boczne. Choroba odebrała mi zdolność samodzielnego funkcjonowania, zabiera mięśnie i spłyca oddech, ale nie odebrała mi zdolności myślenia i odczuwania. Choć to trudne, staram się nie poddawać, bo mam Wasze wsparcie.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!