Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Witam, nazywam się Andrzej,  mam 18 lat. W wyniku wypadku samochodowego doznałem urazu kręgosłupa lędźwiowego, czego następstwem jest wiotkie porażenie kończyn dolnych. Obecnie na niewielkie odległości poruszam się o kulach jednak mam nadzieję,...
Nazywam się Mariusz Rygoł. Od 2009 r. na skutek wypadku komunikacyjnego poruszam się na wózku inwalidzkim...
Mam na imię Halina, mam 63 lata i od wielu tak choruję na miażdżycę z chorobami współistniejącymi. W ciągu ostatnich 10 lat przeszłam ponad 20 operacji, w tym wiele ratujących życie...
Nazywam się Asia Kalbarczyk, od kilku lat choruję na genetyczną chorobę Ataksję rdzeniowo – móżdżkową.
Bartosz urodził się z dysplazją nerki prawej, w wieku 3 lat zdiagnozowano u niego autyzm wczesno-dziecięcy, który utrudnia mu funkcjonowanie w życiu codziennym.
Witam. Jestem mamą 9-letniej Julii, która jest chora na rzadką chorobę - schizencephalię. Choroba ta charakteryzuje się wiotkim tułowiem i sztywnymi kończynami. Julia ma wszczepioną do mózgu zastawkę komorowo-otrzewnową. Przeżyła już w swoim życiu bardzo dużo ciężkich chwil.
Sebastian Grabowski jest dzieckiem niepełnosprawnym - ma głęboki niedosłuch obustronny i  zespół Coffina-Lowrego. Leczony jest w Centrum Dziecka i w Instytucie  Słuchu i Mowy w Kajetanach...
Mam na imię Bartek i mam 5,5 roku. Cierpię na silne nietolerancje pokarmowe, które wpłynęły na mój rozwój zarówno fizyczny (zahamowany wzrost i niedowaga) oraz zaburzenie ze spektrum autyzmu W czerwcu 2018r. zachorowałem na zespół nerczycowy.
Mam na imię Lidka i mam 59 lat. Na chorobę kręgosłupa choruję już od wielu lat. W 2008 r. musiałam poddać się zabiegowi, który pogorszył mój stan (degeneracja szpiku kostnego). Rok później miałam drugi zabieg - stabilizację kręgosłupa (czyli blachy i śruby).
Mam na imię Paweł. W lutym 2018 trafiłem do szpitala z dużą żółtaczką mechaniczną, co było spowodowane poważniejszą chorobą. Padła diagnoza, że mam nowotwór.
Nazywam się Danuta Leoniuk, mam 35 lat. Choruję na zespół Chiari, jamistość rdzenia i wielopoziomowe zwyrodnienie stawów. Jestem mamą 2 córek w wieku 14 lat i 9 lat oraz 5-letniego synka.
Dzień dobry, mam na imię Marcin Gradowski, mam 28 lat. Jestem doktorantem biologii na Wydziale Rolnictwa i Biologii w katedrze Doświadczalnictwa i Bioinformatyki...
Cześć! Nazywam się Daria Augustyniak! Od 13 lat choruję na cukrzycę typu 1(insulinozależna). Pewnie już wiesz, że technologia idzie do przodu i przy odpowiedniej diecie i sprzętach medycznych jestem w stanie funkcjonować prawie jak zdrowy człowiek :)
Kiedy Nina przyszła na świat, nie było wiadomo czy będzie chodzić, mówić, widzieć...Dzięki codziennej ciężkiej pracy i intensywnej terapii oraz zaopatrzeniu ortopedycznemu, które dzięki Waszej pomocy od prawie już sześciu lat udaje się nam zapewnić naszej Córeczce, Nina zrobiła ogromny postęp w swoim rozwoju psychomotorycznym oraz rozwoju mowy, co w końcu umożliwiło jej lepszą komunikację i integrację z otoczeniem.

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a