Nazywam się Slavko Erceg, mam 47 lat. W 2013 roku spadłem z wysokości 6 metrów. Złamałem kręgosłup w odcinku L1...
Piotruś skończył 5 lat, jest pogodnym i uśmiechniętym chłopcem. Lubi bawić się samochodami i układać klocki LEGO.
Nazywam się Natalia i wieku 25 lat zdiagnozowano u mnie Zespół Devica.
Basia urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym i właściwie od najmniejszych lat musi pracować nad własnym ciałem. Dzięki bardzo ciężkiej pracy po latach Basia w końcu wstała samodzielnie na nogi.
Nazywam się Beata Czaicka i jestem z Bogatyni. Urodziłam się w 1987 roku. Od urodzenia zmagam się z padaczką lekooporną, niestety leczenie podjęłam dopiero mając 18 lat. Przez epilepsję przeszłam 3 śpiączki farmakologiczne i zagrażają mi kolejne.
Julia urodziła się w 2013 roku. W drugiej dobie swojego życia stwierdzono wadę serduszka pod postacią zwężenia aorty i była operowana. Kiedy skończyła roczek zaczęła chorować na padaczkę lekooporną oraz encefalopatię...
Moja córeczka Różyczka urodziła się 7 lipca 2008 roku. Niestety życie Róży to ciągła walka z chorobą- cierpi na Zespół Dandy Walkera i trisomię chromosomu 9...
Nazywam się Zbigniew Leszczyński. W styczniu 2015 roku doznałem udaru krwotocznego lewej półkuli mózgu. Efektem udaru jest niedowład prawostronny, który mimo kilkuletniej rehabilitacji nie ustępuje.
Nazywam się Mateusz Banaś mam 32 lata. W styczniu 2015 roku uległem poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu w skutek, którego doznałem złamania kręgosłupa i uszkodzenia rdzenia w odcinku piersiowym. Z tego powodu poruszam się na wózku.
Nazywam się Paweł Bartoszewicz. W 2009 roku uczestniczyłem w wypadku samochodowym, doznałem wtedy złamania kręgosłupa.
W marcu 2015 roku u Oliwierka zdiagnozowano chorobę nowotworową - chłoniaka Burkitta IV stopnia. W zwiazku z dużym postępem choroby (ostatni stopień), dziecko zostało poddane bardzo intensywnej chemioterapii.
Nazywam się Andrzej Tomczak i od 2012 roku jeżdżę na wózku inwalidzkim gdyż jestem po amputacji obu kończyn dolnych powyżej kolana.
Nazywam się Justyna Weber, mam 33 lata. W 2013 roku zdiagnozowano u mnie cukrzycę typu l. Jest to podstępna choroba, która powoduje poważne zmiany w organizmie.
Mam na imię Sylwia i od 2012r. żyję z rozsianą, zaawansowaną chorobą onkologiczną (przerzuty m.in. do płuc, jajników, węzłów chłonnych). Od 2017r. choroba postępuje, atakując kolejno mózg, kręgosłup, kolejne węzły chłonne.
Mam na imię Nadia, urodziłam się 21.02.2017 roku. Los obdarował mnie dodatkowym chromosomem związanym z wadą genetyczną - zespół Downa. Zespół Downa związany jest z opóźnieniem mojego rozwoju zarówno umysłowego jak i ruchowego.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!