Nazywam się Paweł Kamiński i od ponad 20 lat poruszam się na wózku ze względu na uraz rdzenia kręgowego.
Oto Majka. Urodziła się z wątrobą i częścią jelit poza brzuszkiem. W trakcie leczenia pojawiło się wiele komplikacji, przez które Maja spędziła w klinice intensywnej terapii pierwsze 8 miesięcy życia. Pomimo poważnej wady ma szansę na wyzdrowienie.
Mam na imię Martynka, mam 6 lat. Jestem podopieczną Fundacji Avalon. Od urodzenia  choruję na wrodzoną łamliwość kości. W związku z tym często się łamię i wymagam systematycznej  rehabilitacji...
Witam mam na imię Mariusz. Urodziłem się w 1981r. Od urodzenia choruję na POLINEUROPATIE RUCHOWO-CZUCIOWA Z NIEDOWŁADEM CZTEROKOŃCZYNOWYM.
Witam, nazywam się Ala i mam 24 lata. Zmagam się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym i poruszam się na wózku.
Nazywam się Kamila Kościelniak, urodziłam się jako wcześniak na skutek niedotlenienia powstało u mnie Mózgowe Porażenie Dziecięce. Nie chodzę samodzielnie, mimo to staram się żyć tak aktywnie jak to tylko jest możliwe...
Magda, 30-letnia magister inżynier fizyki medycznej, przez utratę wzroku straciła szansę na realizację planów życiowych.
Adrianek ma 7 lat. W wieku 3 lat został zdiagnozowany u niego autyzm dziecięcy.
Witam. Nazywam się Piotr Borzęcki, mam 45 lat. 14 listopada 2014 r. w wyniku rozległego udaru krwotocznego zostałem sparaliżowany prawostronnie. Cudem przeżyłem...
Nazywam się Beata Bogdanowicz. Od października 2011 roku choruję na złośliwy nowotwór jajnika. Przeszłam już 6 operacji i 55 wlewów chemioterapii.
Mam na imię Szymon i mam 6 lat. Już trzeci raz walczę o życie. Po raz pierwszy w łonie mojej mamusi, drugi raz kiedy urodziłem się w 33 tygodniu ciąży i teraz - od kiedy zdiagnozowano u mnie białaczkę...
Nazywam się Oliwia Kuzdrowska. Urodziłam się 28 września 2013 r. z ciężką wrodzoną wadą serca HLHS - zespół niedorozwoju lewej części serca, mam tylko pół serduszka.
Witam, mam na imię Mikołaj i urodziłem się w marcu 2017 roku, jako zdrowy chłopiec. Gdy miałem 10 miesięcy zdiagnozowano u mnie niedokrwistość, ektopie prawej nerki oraz rzadką chorobę genetyczną LEUKODYSTROFIĘ.
Kochani, w 2015r. zachorowałam na struniaka podstawy czaszki, jest to nowotwór złośliwy, który jest bardzo rzadki. Operowana byłam już 5 lat temu, niestety choroba wróciła w grudnia 2019 roku tuż przez świętami Bożego Narodzenia.
Kubuś i Ola to Rodzeństwo. Oboje cierpią na całościowe zaburzenie rozwoju, pod postacią autyzmu dziecięcego u Kubusia i Zespołu Aspergera u Oli. Dodatkowo Kubuś nie mówi i nie komunikuje się, cierpi też na astmę wczesnodziecięcą, natomiast Ola ma ADHD i skoliozę kręgosłupa.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!