Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Paulinka urodziła się w marcu 2012. Jest energiczną dziewczynką chociaż jej rozwój psychoruchowy jest bardzo opóźniony przez hypomielinizacje, SNP i wady wzroku.
Ja Cię kocham a Ty śpisz! Grażyna – wspaniała kobieta, mama, żona, babcia, przyjaciółka... jest w śpiączce...
Witam, mam na imię Aleksandra, jestem mamą 6-letniej córki i 2-miesięcznego synka. Od 14 lat choruję na ciężką chorobę - ataksję rdzeniowo-móżdżkową postępującą o podłożu genetycznym autosomalnym recesywnym.
Witam, jestem Piotr i od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną. Cierpię na przepuklinę oponowo-rdzeniową z niedowładem kończyn dolnych.
Nazywam się Hanna Szwacka. Od 25 lat choruję na STWARDNIENIE ROZSIANE (SM). Z tą chorobą można żyć normalnie, ale konieczne jest stałe leczenie i konsekwentna rehabilitacja...
NA WSTĘPIE CHCIAŁBYM PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM KTÓRZY WSPIERALI MNIE FINANSOWO W UBIEGŁYM ROKU Dzięki nim moje życie ma sens...
Nazywam się Piotr Czarnota. Mam 35 lata. W wyniku wypadku, od 15 lat jestem sparaliżowany od poziomu piersi w dół. Utraciłem kontrolę nad swoim ciałem.
Mam na imię Beata. Miałam 25 lat gdy zdiagnozowano u mnie ZANIK MIĘŚNI, dystrofię twarzowo-łopatkowo ramienną FSHD.
U Maksymiliana przez niedotlenienie przy porodzie wystąpiło Mózgowe Porażenie Dziecięce (MPD) oraz nastąpiło opóźnienie rozwoju psycho-ruchowego. Mimo skali Apgar 10/10, Maks do pierwszych urodzin nie zaczął raczkować, nie chodził.
Witam. Jestem mamą 9-letniej Julii, która jest chora na rzadką chorobę - schizencephalię. Choroba ta charakteryzuje się wiotkim tułowiem i sztywnymi kończynami. Julia ma wszczepioną do mózgu zastawkę komorowo-otrzewnową. Przeżyła już w swoim życiu bardzo dużo ciężkich chwil.
Nazywam się Anna Fituch, mam 29 lat. We wrześniu 2016 roku uległam wypadkowi w pracy, w skutek czego doszło do amputacji prawej...
Witamy. Jesteśmy rodzicami bliźniaczek. Jest to ogromne szczęście, jednak jedna z nich jest w złym stanie.
PODARUJ 1% PODATKU NIC NIE STRACISZ A MOŻESZ ZYSKAĆ...
Izabela urodziła się 11.09.1996 roku. Jest dzieckiem z niedowładem spastycznym czterokończynowym, ze zniekształceniem układu mięśniowo-kostnego. Nie chodzi samodzielnie, nie mówi, nie sygnalizuje potrzeb fizjologicznych.
Polcia urodziła się z wadą lewej dłoni. Jest małym, radosnym dzieciaczkiem, który pomimo wady dłoni jest zwinnym i szybkim maluszkiem, którego nie można spuścić z oka, bo potrafi szybciutko nabroić.

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a