Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.

Nazywam się Tadeusz Oborzyński. Mam 59 lat. Zawsze byłem osobą aktywną i pełną energii, jednak we wrześniu 2012 roku doznałem udaru niedokrwiennego mózgu...
Mam na imię Mariola, mam 46 lat i ogromny apetyt na życie. Nowotwór złośliwy postanowił zmienić moje plany. Przez całe dojrzałe życie pomagałam chorym, zagubionym i żyjącym w niedostatku. Nie zatrzymały tego pojawiające się jedna za drugą choroby. Po porażeniu nerwu strzałkowego miałam kilkanaście skomplikowanych operacji ortopedycznych, jestem osobą niepełnosprawną.
Kochani, Mam na imię Kubuś, urodziłem się 28.03.2015 roku. Od urodzenia bardzo dużo czasu spędzam w szpitalu...
Jestem Ola, mam 33 lata. W 2015r. przeszłam amputację lewej nogi z wyłuszczeniem w stawie biodrowym, z powodu mięsaka kości udowej. Dodatkowo borykam się z przewlekłym zapaleniem trzustki i zaburzeniami depresyjno – lękowymi.
Mam na imię Wiktoria. Od urodzenia zdiagnozowano u mnie wiele przewlekłych chorób jak np. przewlekłe zapalenie oskrzeli mieszane, astmę oskrzelową, niedobory odporności, niedoczynność tarczycy, padaczkę. Ponadto mam opóźnienie mowy i rozwoju psychomotorycznego.
Jędrzej ma 16 lat i jest wesołym chłopcem. Niestety w 2010 rok wykryto u niego cukrzycę typu pierwszego - insulinozależną.
Mam na imię Janusz, od kwietnia 2020 roku zmagam się z konsekwencjami, jakie nastąpiły u mnie po pęknięciu tętniaka, powstaniu krwiaka śródczaszkowego, a następnie po udarze niedokrwiennym.
Adrian urodził się 06.06.2013r. Nic nie wskazywało, że coś jest nie tak, dopiero jak miał rok zauważyliśmy, że znacznie odbiega od rówieśników.
Nazywam się Konrad. W grudniu skończę 5 lat. Jestem uśmiechniętym i pełnym energii chłopcem. W lipcu 2013 roku zdiagnozowano u mnie chorobę nowotworową- Chłonniak Burkitta...
Nazywam się Monika Rudnik.
W styczniu 2018 roku Krzysiek uległ wypadkowi komunikacyjnemu.
Mam na imię Maja (6 lat). W styczniu wykryto u mnie złośliwy nowotwór osłonek nerwów obwodowych MPNST.
Nikola ma obecnie 5 lat. Przyszła na świat w 27. tygodniu ciąży i ważyła niecałe 600 gramów. Jej płuca nie były gotowe do samodzielnego oddychania, dlatego pierwsze dni życia spędziła pod respiratorem.
Witam mam na imię Paweł mam 24 lata. Jestem żonaty i mam 10 miesięczna córeczkę. We wrześniu podczas prac w gospodarstwie straciłem prawą rękę na wysokości ramienia...
Mam na imię Konrad, moja diagnoza to mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Pomimo wieloletnich ćwiczeń i operacji nie udało mi się stanąć na nogi. Wózek to jeszcze nie koniec świata.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!