Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Cześć, jestem Kuba. Mam 4 lata i mam troszkę problemów ze zdrowiem. Dorośli mówią na to – opóźnienie psychoruchowe i afazja. Na co dzień nie komunikuje się słowami, tylko gestami.
Maks cierpi na porażenie mózgowe. Od 10 lat dźwiga bagaż leczenia i rehabilitacji. Dwa lata temu syn przeszedł 18 operacji na mózgu i jego stan bardzo się pogorszył, musieliśmy zaczynać wszystko od nowa.
Nazywam się Małgorzata Bubas. Mam 35 lat. Choruję na rdzeniowy zanik mięśni - SMA. Schorzenie to powoduje postępujące osłabienie wszystkich mięśni.
Oto ja – Zofia Teresa Wielka! Choć mam dopiero 3 lata, każdego dnia dzielnie walczę o swoją samodzielność – mam sporo przeszkód do pokonania: wadę wzroku, słuchu, narządu ruchu, równowagi oraz dróg oddechowych. Codziennie napotykam na trudności.
Wypadek... Tak naprawdę nie wierzyłem w to, że może całkowicie zmienić moje życie, że stracę nogę, a tym samym cześć mojego dotychczasowego świata.
Witam. Nazywam się Paweł Kamyk. Mam 39 lat. W październiku 2013 roku doznałem udaru niedokrwiennego rdzenia, spowodowanego naczyniakiem rdzenia kręgowego.
Kubuś urodził się 18 stycznia 2013, po dwóch miesiącach stwierdzono u Niego wadę wrodzoną: zaćmę obuoczną. Okazało się, że nasz synek-maleńka kruszynka, praktycznie nie widzi, że trzeba operować. Operacja polegała na usunięciu zmętniałych soczewek. Niestety zaćma nie była ostatnią złą wiadomością jaką otrzymaliśmy, po każdej operacji pojawiały się kolejne powikłania...
Dzień dobry, mam na imię Justyna i urodziłam się z zespołem Downa. W wieku dwóch lat przeszłam operację serca. Pierwsze lata swojego życia spędziłam w szpitalu i bardzo późno zaczęłam stawiać pierwsze kroki. Ze względu na niską odporność często łapię infekcje...
Nazywam się Justyna Kędzia. Choruję na Glikogenozę Typu II.
Nazywam się Natalia Toepler, mam 25 lat. Cieszyłam się tym, co daje każdy nowy dzień, studiowałam, pracowałam. Dnia 28 marca 2013 r. zdiagnozowano u mnie ziarnice złośliwą stadium III (chłoniak Hodgkina – choroba nowotworowa układu chłonnego)...
Od kilku lat Rafał chorował na padaczkę. Po nieszczęśliwym upadku doznał poważnego urazu głowy. Konieczna była trepanacja czaszki...
Małgorzata od kilkunastu lat choruje na zespół piramidalno – móżdżkowy o nieznanej etiologii. U Małgorzaty objawia się on w zaburzeniach w poruszaniu się oraz w mowie. Niezwykle niebezpieczna jest zmiana napięcia mięśni, przez którą Małgorzata ma mocne zaburzenia równowagi.
Nazywam się Jerzy Feliksik. W trakcie długoletniej walki z cukrzycą i zarostową miażdżycą tętnic przebyłem dwa udary mózgu. Mimo operacji wszczepienia bajpasów serca i wielu zabiegów udrażniających przepływ krwi, zostały mi amputowane obie kończyny dolne. Od 7 lat poruszam się na wózku inwalidzkim.
Dzień dobry, nazywam się Maciej Ambroziak. Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo po kompresyjnym złamaniu kręgosłupa i chorobie nowotworowej.
Jaś i Antoś-Mali Wielcy Bohaterowie-bracia, którzy wygrali walkę o życie teraz walczą o samodzielność...

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a