Nazywam się Kornelek i mam 4,5 roku. Od trzech lat choruję na padaczkę, która okazała się lekooporna, tzn. leczenie dostępnymi środkami farmakologicznymi nie przynosi efektu. Obecnie biorę trzy silne leki przeciwpadaczkowe. Są jednak dni, kiedy mam po 30 napadów...
Jonatanek jest chory na autyzm.
Nazywam się Bogumił Bodzioch, od siedmiu lat, w wyniku wypadku, jestem osobą niepełnosprawną....
Nazywam się Krzysztof Brzezek. W maju 2012 roku, w wyniku upadku ze schodów, doznałem niedowładu czterokończynowego.
Nazywam się Łukasz Jankowski. Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo.
Nazywam się Marcel. 29 marca 2012 r. przyszedłem na świat z Zespołem Downa i z wieloma schorzeniami spowodowanymi wadą genetyczną...
Szanowni Państwo, kilka słów o mnie. Mam na imię Natalia mam 34 lata. Choruję na Dystrofie mięśniową.
Nazywam się Filip Wójtowicz. Urodziłem się w lutym 2016r. z nieuleczalną chorobą, jaką jest Choroba Recklinghausena, inaczej Nerwiakowłókniakowatość (NF1). Jest to bardzo trudna i bardzo nieprzewidywalna choroba.
Mam na imię Grzegorz i mam 34 lata. 2017 roku podczas wycinki drzewa zostałem uderzony przez spadające drzewo, co spowodowało uraz rdzenia kręgowego z porażeniem czterokończynowym.
Witam. Mam na imię Marek i mieszkam w Gdańsku. Choruję na rdzeniowy zanik mięśni. Schorzenie to powoduje postępujące osłabienie mięśni, ale dzięki systematycznej rehabilitacji choroba postępuje powoli, co umożliwiło mi naukę i zdobycie zawodu technika informatyka.
Nazywam się Robert Pierzchała. Choruję od urodzenia na chorobę Little'a. Poruszam się tylko na wózku. Mimo mojej niepełnosprawności staram się żyć aktywnie i być jak najbardziej samodzielny.
Nazywam się Zdzisław Wieczorek. W 1972 roku uległem wypadkowi motocyklowemu, na skutek którego doszło do otwartego złamania kolana. Kolejne próby "ratowania" nogi doprowadziły do konieczności wstawienia endoprotezy...
Alanek został obdarzony AUTYZMEM. Ma silną alergię pokarmową i nietolerancję glutenu.
Mam na imię Maciej i zmagam się z niepełnosprawnością sprzężoną mam upośledzenie umysłowe, zaburzenia ze spektrum autyzmu oraz padaczkę.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!