Mam na imię Marcin. Wykryto u mnie w 2013 guz rdzenia kręgowego. Po operacji w 2016 poruszam się na wózku.
Daria choruje na bardzo rzadką chorbę Mukopolisacharydozę - Sanfilippo. Choroba ta wyniszcza jej organizm, powodując uszkodzenie narządów wewnętrznych i mózgu (stąd powiększona wątroba i śledziona). Dzieci obciążone taką chorobą w znacznej mierze nie dożywają pełnoletności...
Nazywam się Adam Ostaszewski, mam 47 lat. Poruszam się na wózku inwalidzkim, a na krótkich dystansach o chodziku.
Nazywam się Arkadiusz Czyż, jestem osobą głuchoniemą. Moją wielką pasją jest downhill. Mimo barier, z którymi się zmagam, nie rezygnuję ze swoich marzeń. Niestety, trudno jest zebrać wystarczające fundusze, które pozwolą na spełnienie mojego marzenia.
Na zdjęciu jest mój mąż, Leszek, ojciec naszej trójki dzieci. Byliśmy zwykłą rodziną, mąż pracował, kochał nas i szanował, był zapalonym wędkarzem.
Jestem osobą niepełnosprawną od 01.08.2007 roku, w stopniu znacznym. Zostałem pobity, w wyniku czego doznałem urazu czaszkowo – mózgowego.
Mariusz ma 44 lata, żonę i dwie córki. Potrzebuje kosztownej rehabilitacji.
Witam serdecznie, nazywam się Marcin i od 20 roku życia choruję na nieuleczalną chorobę – stwardnienie rozsiane.
Dzień dobry, Teresa, nasza Mama, w zeszłym roku otrzymała drugie życie. W zeszłym roku wykryto u Mamy guza mózgu. Jest 11 maja 2015 roku, Mama musiała poddać się operacji...
Cześć! Nazywam się Lisa, mam 26 lat, jestem mamą małego Jeremiasza i żoną wspaniałego męża; uwielbiam uczyć dzieci angielskiego, śpiewać, kocham sport i zdrowy ruch! W 2014 r. stałam się ofiarą wypadku komunikacyjnego, który dzięki Bogu przeżyłam, ale niestety ze sprawnością stawów kończyn dolnych borykam się do tej pory nieustannie.
Nazywam się Elżbieta Straczewska i mam 55 lat. Przez ostatnie 25 lat choruje na SM - stwardnienie rozsiane. Aktualnie poruszam się na wózku.
Witam, nazywam się Jan Gdula, mam 33 lata. W 2015 r. doznałem krwotoku podpajęczynókowego, po którym rozpocząłem 8 miesięczną walkę o życie w szpitalu.
Adaś jest niepełnosprawny od urodzenia. Ma zespół wad wrodzonych m.in.: czterokończynowe porażenie mózgowe, skrzywienie kręgosłupa, przesuniecie serca. Ma trudności z siedzeniem i samodzielnym chodzeniem - wymaga ciągłej opieki.
Aleksander od urodzenia (1997) choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Nie mówi i nie chodzi samodzielnie ( przeszedł szereg operacji nóg), ale jest optymistycznie nastawiony do życia...
Cześć mam na imię Bartek. Kilka lat temu uległem wypadkowi, którego skutkiem jest porażenie czterokończynowe. Mimo wszystko zawsze walczyłem o to by znów powrócić do normalności. Wynikiem mojego uporu i pozytywnego nastawienia jest moja wspaniała rodzina, a w szczególności moi kochani synowie.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!