Klauzula RODO dla osób zainteresowanych rehabilitacją

1. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem [email protected]
  2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji na zajęcia. Przetwarzanie danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, nr. telefonu i adresu email odbywa się na podstawie Państwa zgody.
  3. Zgodę tą mogą Państwo w każdej chwili wycofać kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
  4. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania przez Państwa zgody.
  5. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania rejestracja na zajęcia będzie niemożliwa.
  6. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  7. Jeśli uważają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się niezgodnie z prawem, mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. Na podstawie Państwa danych nie będą  podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany. Fundacja Avalon nie będzie ich używała w celach profilowania.