Przejdź do głównej zawartości

Klauzula RODO dla darczyńcy

 1. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36  lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem [email protected]
 2. Dane osobowe w postaci imienia, nazwiska oraz adresu email będą przetwarzane w celu obsługi płatności, w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów.
 3. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, Państwa dane osobowe w postaci adresu email oraz imienia i nazwiska, będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Fundacji – zbiórkach, akcjach i sprawozdaniach.
 4. Zgodę tą mogą Państwo w każdej chwili wycofać kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
 5. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę nas o tym poinformować poprzez zaznaczenie pola „Chcę zachować anonimowość dla Beneficjenta” w formularzu wpłaty lub wysyłając maila na adres [email protected].
 6. Państwa dane będą przekazywane podmiotom świadczącym nam usługi wsparcia IT, między innymi pośrednikom płatności oraz dostawcom narzędzi do wysyłki mailingów.
 7. Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu zaksięgowania płatności, a po tym czasie przechowywać przez okres 5 lat, począwszy od roku następującego po dokonaniu wpłaty, zgodnie z przepisami księgowymi.
 8. Dane osobowe niezbędne do wysyłania newslettera będą przetwarzane do czasu wycofania przez Państwa zgody.
 9. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania realizacja płatności i wysyłka newslettera będzie niemożliwa.
 10. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 11. Jeśli uważają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się niezgodnie z prawem, mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 12. Na podstawie Państwa danych nie będą  podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą one profilowane.