#BIEGAM DOBRZE Z FUNDACJĄ AVALON!

Fundacja Avalon dołączyła do projektu #BiegamDobrze. W ramach akcji poprzez udział w biegu możesz zbierać środki na rzecz poprawy sytuacji osób z niepełnosprawnościami. Dzięki temu zwykły start w maratonie zmienisz w działanie, które pomoże zrealizować szczytny cel.

Chcesz w ten sposób wspierać osoby z niepełnosprawnościami? Dołącz do nas!

Chcę pobiec dla Fundacji Avalon!

1. Na stronie https://rejestracja.maratonwarszawski.com wybierz ścieżkę charytatywną i Fundację Avalon.
  2. Podczas rejestracji na ścieżce charytatywnej założysz wirtualną zbiórkę. Zachęcaj swoich bliskich i znajomych do wpłat zasilających Twoją skarbonkę. Rozmawiaj, wyślij e-mail, wrzuć post na FB i IG. Możesz też wprowadzić do akcji element zabawy – postaw przed sobą wyzwanie, które podejmiesz, jeżeli licznik Twojej zbiórki przekroczy określoną kwotę.
  3. Po zebraniu kwoty minimalnej otrzymasz od nas pakiet startowy, dzięki któremu wyróżnisz się na tle innych biegaczy. Jeśli do wyznaczonego terminu nie uzbierasz minimalnej kwoty, niczego nie tracisz – zebrane do tej pory środki zostaną przekazane Fundacji Avalon, a Ty będziesz miał jeszcze czas na zgłoszenie się do biegu „tradycyjną ścieżką”, wniesienie opłaty startowej i udział w zawodach.

Zapisz się, wybierając ścieżkę charytatywną:

• 46. Nationale-Nederlanden: zbierz co najmniej 450 zł (masz na to czas do 31 sierpnia 2024 r. lub do wyczerpania puli miejsc.)

Wsparcie Drużyny Avalon

Zespół Fundacji Avalon będzie Ci kibicować na każdym kroku!

W czasie biegu oznaczaj nas na swoich kanałach społecznościowych w relacji z zawodów, abyśmy mogli się pochwalić Twoimi osiągnięciami przed naszymi obserwatorami!

Będziemy też obecni z naszym stoiskiem na terenie imprezy, gdzie będziemy motywować zawodników naszej drużyny oraz informować uczestników wydarzenia o działaniach Fundacji Avalon na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Nie biegasz? Wciąż możesz pomóc!

Nawet jeśli nie biegasz, możesz wesprzeć nas w ramach akcji #Biegamdobrze. Wystarczy, że zasilisz skarbonki biegaczek i biegaczy z naszej drużyny.

Zobacz listę wszystkich zbiórek na Maratonie Warszawskim.

Zobacz listę wszystkich zbiórek na Półmaratonie Warszawskim.

Nasz udział w ostatnim Maratonie Warszawskim

Nasza współpraca z Fundacją „Maraton Warszawski” rozpoczęła się w trakcie 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego (wrzesień 2023), gdzie zorganizowaliśmy punkt wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami, które startowały w zawodach i wsparliśmy organizatorów imprezy w zakresie zwiększenia poziomu dostępności wydarzenia.