Przejdź do głównej zawartości
Kobieta w kurtce i czapce stoi bokiem i robi zdjęcie.
Czas czytania: 2 min

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Nie różnimy się tak bardzo”

Zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii do wzięcia udziału w konkursie, który powołaliśmy do życia z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami. Celem konkursu jest przełamywanie stereotypów dotyczących codzienności osób z niepełnosprawnościami. Chcemy poprzez to wydarzenie, rozwijać wrażliwość artystyczną oraz zainteresowania dotykające tematyki niepełnosprawności, dostępności – dzięki fotografii.

Tematem konkursu jest hasło „Nie różnimy się tak bardzo”

Do wygrania są atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 1000 zł! Sponsorem nagród jest Katalog Marzeń!
Nagrodzone zostaną: 1, 2 oraz 3 miejsce, wyłonione podczas obrad Jury.

Dodatkowo, spośród wysłanych prac wybierzemy 10 fotografii, które wezmą udział w głosowaniu na Nagrodę Publiczności, na naszym profilu facebook’owym www.facebook.pl/fundacjaavalon. Zdjęcia zostaną opublikowane w poście konkursowym w dniu 29.11.2022.

Wygraną fotografią będzie ta, która 3.12.2022o godzinie 9:00, będzie miała najwięcej pozytywnych „reakcji” pod wybranym zdjęciem. Za wybrane reakcje uznaje się ikonkę: lubię to, serduszko, trzymaj się.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  1. Przeczytać i zaakceptowaćregulamin.
  2. Do dnia 27.11.2022r. (włącznie), należy przesłać fotografię przedstawiającą codzienność osoby z niepełnosprawnością na adres mailowy: [email protected]. Do fotografii należy dołączyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszenia dostępny pod tym linkiem: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
  3. Zdjęcie powinno być podpisane w następujący sposób: imię_nazwisko_tytuł pracy konkursowej. Dla przykładu: Adam_Nowak_Popołudniowa Kawa i powinno spełniać warunki techniczne wyszczególnione w regulaminie konkursu.
  4. O zarejestrowaniu zgłoszenia w konkursie poinformuje zwrotny mail z informacją o zakwalifikowaniu zdjęcia do udziału w konkursie.

Harmonogram działań:

  1. Konkurs trwa od 21 listopada 20222 r. od godz.9:00 do dnia  27 listopada 2022 do godz. 23:59 – termin nadsyłania prac
  2. Powołanie Jury i ocena zgłoszonych fotografii nastąpi w dniu: 28 listopada 2022.
  3. Udostępnienie na oficjalnej stronie facebook’owej 10 wybranych przez jury prac, w celu wyłonienia nagrodzonego Nagrodą Publiczności: 29.11 –2.12.2022 r.
    Głosy zostaną podliczone w dniu 3 grudnia 2022 o godzinie 9:00.
  4. Rozstrzygnięcie Konkursu-Ogłoszenie oficjalnych wyników Konkursu nastąpi w dniu: 3 grudnia 2022 r. o godzinie 15:00.