Na grafice rysunek ośmiorniczki na plaży z palmą. Napis: Weź udział w wakacyjnym wyzwaniu z Helpuj.pl. Logotypy Fundacji Avalon i Helpuj

Wyobraź sobie – wakacyjne wyzwanie z Helpuj.pl!

Wyobraź sobie, że na świecie żyje ktoś kto potrzebuje Twojej pomocy. A Ty masz w sobie moc by pomóc. Pomożesz? Wyobraź sobie, że Twoja pasja może sprawić, że niemożliwe stanie się dla kogoś realne. Pomożesz? Wyobraź sobie, że możesz. Że masz realny wpływ na czyjeś życie. A teraz już nie wyobrażaj sobie. Wykorzystaj swoją moc, by pomóc.

Pomóż, czyli Helpuj

Pod nazwą Helpuj.pl kryje się jeden z projektów Fundacji Avalon, którego intencją jest niesienie pomocy osobom z niepełnosprawnościami i przewlekle chorym. To wyjątkowa platforma zbiórkowa która stanowi skuteczne narzędzie niosące realne wsparcie. Dla wielu podopiecznych Fundacji Avalon często jedną z ważniejszych kwestii oprócz wpłat na zbiórkę jest fakt, że ktoś bezpośrednio interesuje się ich losem. Z Helpuj.pl pomoc ma nie tylko wymiar finansowy, ale i psychologiczny, okraszony szaloną zabawą w postaci często niecodziennych wyzwań.

We wrześniu Helpuj.pl będzie obchodzić czwarte urodziny – to poważny wiek dla Fundacji, a ponieważ lubimy chwalić się numerami: Helpuj.pl to już 3,5 miliona złotych, a sam portal zrealizował łącznie ponad 600 zbiórek dla swoich podopiecznych przy wsparciu ponad 37 tysięcy darczyńców. Dołącz do nas i realnie przyczyń się do zwiększania tych liczb!

Rzuć wyzwanie samemu sobie

Wyzwania na Helpuj.pl to sposób, w jaki możemy dać od siebie coś więcej, zamienić zaangażowanie i dobre chęci na powodzenie zbiórki. To miejsce, gdzie można podzielić się swoim talentem, pasją w dobrej sprawie. Wyzwania na Helpuj.pl pokazują, że zbieranie środków może mieć radosny, pozytywny charakter.

Dlatego zamiast wyobrażać sobie jakby to było komuś pomóc, po prostu rzuć wyzwanie samemu sobie! Masz piękny głos i wyrażasz siebie poprzez śpiew – wybierz ulubiony utwór i zaśpiewaj. Masz długie włosy – daj coś od siebie, zetnij je w imię wyzwania i dodatkowo oddaj na perukę dla chorych. Potrafisz wyczarować przepyszne dania rodem z programów kulinarnych, ugotuj dla kolegów z pracy. Marzysz o skoku na spadochronie albo panicznie boisz się wysokości – pokonaj ograniczenia w imię zebrania zbiórki. Przedmiotem wyzwania może być dosłownie wszystko – to zależy od Ciebie i Twojej pomysłowości!

Pamiętaj, że wyzwanie pokazuje zbierającemu – nie jesteś sam. Poprzez ciekawy charakter wyzwania zwiększają się szanse na zainteresowanie darczyńców daną zbiórką. Jeśli jesteś ciekawy na jakie pomysły wpadli nasi pomysłowi „helperzy” wejdź na wyzwania helpuj.pl.

Mamy swoje zasady

Wyzwanie na Helpuj może rzucić każda osoba, która założy konto na Helpuj.pl, wejdzie w zakładkę wyzwania i kliknie przycisk rzuć wyzwanie, a następnie uzupełni formularz. Formularz składa się z czterech kroków:

Krok pierwszy. Wybierz zbiórkę, dla której chcesz rzucić wyzwanie i zaznacza opcję komu rzucasz wyzwanie. Wyzwanie można rzucić sobie i działa to na zasadzie ja coś zrobię a wy wpłacicie na wyzwanie lub komuś ja wpłacę, jeśli wy coś zrobicie.

Krok drugi. Uzupełnij tytuł wyzwania i opisz zasady.

Krok trzeci. Podaj kwotę i czas trwania wyzwania tutaj ważne jest to, że wyzwanie nie może trwać dużej niż zbiórka.

Krok czwarty. Dodaj zdjęcie okładkowe i pozostałe zdjęcia ilustrujące wyzwanie.

Na koniec kliknij zapisz i prześlij do weryfikacji. To wszystko! Proste prawda?

Wybierz Helpuj.pl, bo…

Portal funkcjonuje według modelu „Weź, co zbierzesz”, co oznacza, że uzyskana w czasie kampanii kwota zawsze trafi na subkonto – bez względu na to, jaki procent celu finansowego udało się osiągnąć. Osoby potrzebujące mogą założyć zbiórkę na cele związane z pokryciem kosztów medycznych, rehabilitacji czy transportu, ale też realizacji marzeń, co ma ogromny wymiar terapeutyczny w procesie leczenia czy radzenia sobie z chorobą bądź niepełnosprawnością.

Pracownicy Helpuj.pl indywidualnie weryfikują, konsultują i fachowo redagują każde otrzymane zgłoszenie. Służą również wsparciem merytorycznym i praktycznymi radami w zakresie skutecznego pozyskiwania funduszy. Osoby zakładające zbiórki mają możliwość otrzymania spersonalizowanych materiałów promocyjnych.

Sam portal – zaprojektowany z myślą o różnych Podopiecznych – jest stale ulepszany i rozwijany. Pełni funkcję skutecznego narzędzia do pozyskiwania środków finansowych i, co niezwykle ważne, nawiązywania relacji z Darczyńcami. Użytkownicy Serwisu chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wspierają innych zbiórkowiczów za pośrednictwem Grupy Podopiecznych Fundacji Avalon na Facebooku.

A teraz przejdź do działania. Podejmij wyzwanie z Helpuj i już dzisiaj helpuj razem z nami!