Na grafice zdjęcie chłopca na wózku z piłka do koszykówki, logotypy Fundacji Avalon, Avalon Active, Czepczyński Family Foundation oraz napis Samodzielność dziecka z niepełnosprawnością ruchową.

Już 9 marca webinarium Samodzielność dziecka z niepełnosprawnością!

Już 9 marca ekspertki Fundacji Avalon wezmą udział w webirarium zorganizowanym przez Czepczyński Family Foundation. Magdalena Bartniczak, Karolina Ciwantuch i Lusine Duryan opowiedzą o tym, dlaczego samodzielność w życiu dziecka z niepełnosprawnością jest istotna. Podczas rozmowy będzie można usłyszeć również o tym, gdzie szukać pomocy, by usamodzielnić dziecko a także, o tym jak szkoła może pomóc w tym procesie. Spotkanie poprowadzi Damian Kupczyk.

Więcej informacji o ekspertkach Fundacji Avalon:

• Magdalena Bartniczak – absolwentka fizjoterapii na WUM, specjalizująca się w fizjoterapii neurologicznej, obecnie kształci się na kierunku psychologii (psychologia kliniczna),
  • Karolina Ciwantuch – fizjoterapeutka zajmująca się od 11 lat usprawnianiem pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi oraz ortopedycznymi,
  • Lusine Duryan – koordynatorka projektu Avalon Active, absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej ze specjalizacją Pedagogika Specjalna – Oligofrenopedagogika – Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Spotkanie jest bezpłatne i będzie prowadzone w formie transmisji live na platformie Facebook. Link do spotkania: https://fb.me/e/1CMgvXp4Z