Ikonka pomarańczowego telefonu

Skorzystaj z konsultacji u specjalistów Pomarańczowego Telefonu Wsparcia!

Pomarańczowy Telefon Wsparcia Fundacji Avalon to szansa na bezpłatną pomoc dla osób z niepełnosprawnościami, osób chorych, a także ich rodzin oraz bliskich. Na linii można uzyskać informacje z różnych dziedzin niezbędne do codziennego funkcjonowania i rozwiązywania problemów związanych bezpośrednio lub pośrednio z niepełnosprawnością.

Zadzwoń na numer telefonu 530 001 130, by uzyskać wsparcie specjalisty. Zapewniamy:

• wsparcie informacyjne,
  • wsparcie psychologiczne,
  • wsparcie prawne,
  • wsparcie pedagogiczne (nowość),
  • wsparcie seksuologiczne,
  • wsparcie medyczne (nowość).

Poza poradami na infolinii lub udzielanymi mailowo zapewniamy możliwość umawiania się na stacjonarne konsultacje ze specjalistami oraz prowadzimy dwie grupy wsparcia – dla osób z niepełnosprawnościami oraz dla rodziców OzN.

Zachęcamy do korzystania z bezpłatnego wsparcia!

Pomarańczowy Telefon Wsparcia jest częścią Kompleksowego Centrum Poradniczego Fundacji Avalon, które działa dzięki dofinansowaniu ze środków PFRON w ramach projektu: „Kompleksowe wsparcie kluczem do niezależności”.