Przejdź do głównej zawartości
Na grafice zdjęcie z Pol'and'Rock Festivalu. Ludzie siedzący na ziemi wieczorem, w tle rozświetlona duża scena. Napis: OzN na Pol'and'Rock Festival 2019. Logotyp Fundacji Avalon i Adventure Assistant.
Czas czytania: 1 min

OzN na Pol’and’Rock Festival 2019!

W tym roku razem z Fundacją Avalon i Adventure Assistant udowodnisz, że nie ma rzeczy niemożliwych, a marzenia naprawdę się spełniają: pojedziesz z nami na Pol’and’Rock Festival 2019!

Będziesz spał w samym sercu pola namiotowego, spróbujesz legendarnych kulek mocy w Pokojowej Wiosce Kryszny, a być może zażyjesz także kąpieli błotnej 🙂 Ale przede wszystkim poznasz wielu cudownych ludzi, którzy naładują Cię pozytywną energią na cały następny rok.

Fundacja Avalon i Adventure Assistant zapewnią Ci wsparcie dwóch wykwalifikowanych i doświadczonych asystentów, z którymi stawisz czoła festiwalowej rzeczywistości.

Na początek, aby poznać lepiej Ciebie i Twoje potrzeby, poprosimy Cię o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31.03.2019. Przed 18.04.2019 skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, czy tegoroczny Pol’and’Rock spędzimy razem.

Udział w wyjeździe jest bezpłatny.