Uśmiechnięta dziewczynka ćwiczy z gumą oporową.

Objęliśmy patronatem VI Ogólnopolską Konferencję Naukową „Fizjoterapia pediatryczna”!

Fundacja Avalon w ramach projektu Avalon Kids objęła patronatem VI Ogólnopolską Konferencję Naukową „Fizjoterapia pediatryczna”, która odbędzie się już 13 czerwca 2024 roku w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Prelekcje będą skupiały się na metodach wykorzystania fizjoterapii w pediatrii. Na wydarzeniu wybitni specjaliści wymienią się doświadczeniami, poglądami i holistycznymi metodami pracy z noworodkami, niemowlętami i dziećmi.

Podczas wystąpień prelegenci przedstawią najnowsze metody z zakresu pomocy pacjentom pediatrycznym, tj: metoda Vojty, DNAJSPEDIATRICS, NDT Bobath, elektrostymulacja, PNF czy analiza chodu. W trakcie wydarzenia odbędą się także warsztaty, podczas których uczestnicy będą mogli zapoznać się z tymi metodami w praktyce!

Na miejscu obecni będą nasi fizjoterapeutów z Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon, którzy będą czekać na uczestników na fundacyjnym stoisku.