Roześmiany mężczyzna skacze ze spadochronem wraz z instruktorem, a w tle widać jasnoniebieskie niebo i chmury.

Konkurs #ExtremalnieInspiruje vol. 4!

Fundacja Avalon i projekt Avalon Extreme zapraszają do udziału w czwartej edycji naszego wyjątkowego konkursu, w którym do zgarnięcia są 3 vouchery na skok ze spadochronem 🌤️🪂

Jeśli pogoda dopisze, szczęśliwi zwycięzcy będą mogli podziwiać uroki Mazowsza z powietrza już w piątek 21 czerwca, skacząc w tandemach z instruktorami Aeroklubu Warszawskiego, którzy mają duże doświadczenie w skokach z OzN. Niezapomniane wrażenia i zapierające dech w piersiach widoki gwarantowane! 🙌

Celem projektu Avalon Extreme jest przełamanie stereotypów – udowadniamy, że sporty powietrzne są dostępne dla każdego, a skoki ze spadochronem pokazują, że niepełnosprawność nie stoi na przeszkodzie do realizacji marzeń.

Konkurs #ExtremalnieInspiruje jest skierowany wyłącznie do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności ruchowej. Aby wziąć udział, wystarczy:

1. Oznaczyć w komentarzu pod postem konkursowym na naszym profilu osobę, która Was inspiruje i motywuje.
  2. W kilku ciekawych zdaniach uzasadnić swój wybór.
  3. Użyć hashtagu #ExtremalnieInspiruje.

Czekamy na Wasze inspirujące historie od 22 maja do 3 czerwca 2024! Po zakończeniu konkursu wybierzemy trzy najciekawsze wypowiedzi. Autorzy, po pozytywnej weryfikacji stanu zdrowia przez lekarza sportowego, będą mogli spełnić marzenie o skoku ze spadochronem w SkyDive Warszawa w Chrcynnie.

Do dzieła! Oznaczcie osoby, które Was inspirują, uzasadnijcie swój wybór i dodajcie hashtag #ExtremalnieInspiruje.

Data ogłoszenia wyników – 4 czerwca 2024.

Zobacz, jak było podczas poprzednich edycji: