Na grafice zdjęcie ścigających się dwóch ludzi - jeden na wózku, drugi na rowerze. Napis: Weź udział w triathlonie Avalon Extreme, 18 września 2022, Warszawa, Park i. Romana Kozłowskiego. Logotypy Avalon Extreme oraz Fundacji Avalon.

Już w niedzielę 18 września Triathlon Avalon Extreme!

Niecały tydzień został do Pikniku Fundacji Avalon, podczas którego odbędzie się Triathlon Avalon Extreme. Najwyższa pora, aby uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić zainteresowanym kilka szczegółów odnośnie tego wyjątkowego, sportowego wydarzenia. Przybywajcie tłumnie w niedzielę 18 września do parku im. Romana Kozłowskiego (Kopa Cwila), aby zobaczyć na własne oczy co dla Was przygotowaliśmy!

7 kilometrów na 7 urodziny

Triathlon Avalon Extreme będzie okazją do świętowania 7 urodzin projektu. Uczestnicy w dwuosobowych drużynach składających się z osoby z niepełnosprawnością oraz osoby w pełni sprawnej będą mieli do pokonania łącznie 7 kilometrów. Każdy zawodnik przebiegnie lub przejedzie na wózku kilometr, następnie kolejne dwa pokona za pomocą roweru lub hanbike’a. Trzecią konkurencją na dystans pół kilometra będzie ergometr wioślarski. Łącznie drużyny pokonają 7 urodzinowych kilometrów.

Wszyscy chętni mogą zgłosić chęć udziału w Triathlonie Avalon Extreme do wtorku 13 września, za pomocą dedykowanego formularza. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zawodów dostępnym na stronie internetowej.

A po triathlonie…

W niedzielę 18 września Park im. Romana Kozłowskiego (Kopa Cwila) zamieni się w jedną, wielką strefę Fundacji Avalon. Każdy tu odnajdzie coś dla siebie! Dla najmłodszych przygotowaliśmy konkursy, gry i zabawy. Po udziale w Triathlonie Avalon Extreme będzie można posilić się w strefie foodtracków. Będzie to również doskonała okazja do spotkania się z pracownikami Fundacji Avalon i zapoznania się z wszystkimi projektami!

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku.