Na zdjęciu długopis leży na kartce przy kalkulatorze i dwóch stosikach monet. Pod spodem znajduje się napis

Automatyczna wypłata środków z subkonta

W związku ze zbliżającym się okresem księgowania wpłat z 1,5% podatku, podobnie jak w roku ubiegłym, zachęcamy do wcześniejszego przygotowania oraz złożenia wniosków o dofinansowanie, a także uzupełnienia braków we wnioskach już złożonych.

W tym roku przygotowaliśmy dla naszych Podopiecznych pewną nowość. Wychodząc naprzeciw docierającym do nas potrzebom, chcemy skrócić do minimum czas oczekiwania na wypłatę środków, dlatego w tym roku umożliwiamy wcześniejsze złożenie wniosku o dofinansowanie, do którego można dołączyć dyspozycję do automatycznej wypłaty wniosku po całkowitym zakończeniu procesu księgowania środków z 1,5% podatku.

Automatyczna wypłata dotyczy wniosków, do których będzie dołączony druk dyspozycji i które wpłyną do Fundacji w okresie 13.07-30.09.2023. Do papierowych i rejestrowanych wniosków o dofinansowanie należy dołączyć druk dyspozycji w formie wydrukowanej, natomiast do wniosków elektronicznych należy dołączyć plik z drukiem dyspozycji. Po weryfikacji, wnioski będą oczekiwały i zostaną automatycznie wypłacone po pojawieniu się na subkontach wszystkich środków z 1,5% podatku.

WNIOSKI Z DOŁĄCZONĄ DYSPOZYCJĄ DO AUTOMATYCZNEJ WYPŁATY BĘDĄ REALIZOWANE
W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI PO PUBLIKACJI 1,5% PODATKU

Wnioski, które zostaną złożone bez niniejszej dyspozycji, będą wypłacane w trybie standardowym (będą wymagać dyspozycji mailowej do uruchomienia wypłaty).

Wierzymy, że powyższe rozwiązanie usprawni wypłatę środków z subkonta, w czasie tak przez wszystkich wyczekiwanym, a także da czas na ewentualne uzupełnienie wniosku (jeśli to będzie konieczne). Jednocześnie przypominamy, że środki z 1,5% podatku w zeszłych latach księgowane były na subkontach w październiku. Mamy nadzieję, że w tym roku nastąpi to w tym samym czasie. Jednak, jeśli decyzją urzędów skarbowych terminy ulegną przesunięciu, niezwłocznie wszystkich o tym poinformujemy.

Pozdrawiamy i zachęcamy do składania wniosków już dziś,

Zespół Działu Subkont Fundacji Avalon