Przejdź do głównej zawartości
Czas czytania: 3 min

Fizjoterapeuta dziecięcy/Fizjoterapeutka dziecięca

Fundacja Avalon, której wizją jest świat bez barier, w którym osoby z niepełnosprawnością są aktywne i mają równe szanse na realizację swoich planów oraz ambicji, poszukuje kandydata_tkina stanowisko: Fizjoterapeuta dziecięcy/ Fizjoterapeutka dziecięca

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Domaniewska 50a

O nas

Fundacja Avalon to jedna z największych organizacji pozarządowych w Polsce wspierających osoby z niepełnosprawnościami i przewlekle chore, powstała w 2006 roku, a od roku 2009 posiada status organizacji pożytku publicznego. Ma siedzibę w Warszawie, jednak swoim wsparciem obejmuje osoby potrzebujące z całej Polski. Fundacja oferuje pomoc potrzebującym w obszarze finansowym, a także prowadzi szereg programów społecznych i edukacyjnych, mających na celu aktywizację OzN i zmianę postrzegania osób z niepełnosprawnościami w polskim społeczeństwie.

Fundacja Avalon prowadzi Centrum Aktywnej Rehabilitacji dla dzieci W Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon wierzymy, że kluczem do zwiększania sprawności i samodzielności jest systematyczna rehabilitacja. Nasz zespół doświadczonych fizjoterapeutów podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie.W procesie terapeutycznym biorą udział osoby od 0 – 18 roku życia: dzieci przedwcześnie urodzone oraz niemowlęta i dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego, problemami neurologicznymi, genetycznymi, metabolicznymi oraz chorobami sprzężonymi. Zajmujemy się również profilaktyką zaburzeń

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie indywidualnej terapii z dziećmi ze sprzężoną niepełnosprawnością oraz zajęć grupowych,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej wg obowiązujących standardów,
  • Prowadzenie diagnoz i tworzenie planów terapeutycznych,
  • Współpraca z innymi specjalistami w zespole terapeutycznym.

Nasze wymagania

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych z fizjoterapii,
  • Numer prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnej w terapii dzieci ze sprzężoną niepełnosprawnością,
  • Zaangażowania w działania wewnętrzne Fundacji,
  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy,
  • Przyjaznego i empatycznego podejścia do pacjenta oraz jego opiekuna,
  • Znajomość metod pracy z dziećmi z niepełnosprawnością poparta ukończonymi szkoleniami i kursami,
  • Chęć samorozwoju,
  • Mile widziane kursy kierunkowe z zakresu neurologii (PNF, Ibita Bobath) oraz Integracji Sensorycznej,
  • Gotowości do pracy w trybie zmianowym (praca od 8.00 do 20.00),
  • Zaświadczenie o niekaralności z KRK.

To oferujemy

  • podpiszemy z Tobą umowę o pracę lub inną, jeśli taka będzie Twoja decyzja.,
  • wynagrodzenie w przedziale 6473,07 – 8188,58 zł brutto na podstawie umowy o pracę, w zależności od kompetencji i doświadczenia,
  • dodatkowe benefity po okresie próbnym (karta prepaid Edenred, pakiet medyczny PZU Zdrowie lub karta Multisport),
  • onboarding i przygotowanie do pełnienia obowiązków,
  • możliwość pracy w nowoczesnym Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon w Warszawie (ul. Domaniewska 50A),
  • rozpoczęcie pracy od lipca 2024 r.
  • satysfakcję z pracy o wymiarze społecznym, która daje poczucie realnej zmiany codzienności osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych,
  • chęć do długofalowej współpracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

Jeżeli zaciekawiła Cię nasza oferta i chcesz porozmawiać z nami na rozmowie rekrutacyjnej, prześlij CV
na adres: [email protected] w tytule wiadomości wpisując: Rekrutacja –  Fizjoterapeuta dziecięcy/ Fizjoterapeutka dziecięca

CV zbieramy do dnia 22.07.2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon.”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie danych do procesów przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli:

Wyrażam dla Fundacji Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji.” Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36, 666 324 328 lub email: [email protected] Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected] Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Fizjoterapeuty dziecięcego/Fizjoterapeutki dziecięcej, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także do procesów przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania.