Przejdź do głównej zawartości

Klauzula RODO dla osób zapisanych na przypomnienie o 1,5%

  1. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36  lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem [email protected]
  2. Państwa dane osobowe w postaci adresu email oraz imienia, w celu wysłania przypomnienia o możliwości przekazania 1,5%.
  3. Zgodę tą mogą Państwo w każdej chwili wycofać kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
  4. Państwa dane będą przekazywane podmiotom świadczącym nam usługi wsparcia IT, między innymi dostawcom narzędzi do wysyłki mailingów.
  5. Dane osobowe niezbędne do wysyłania przypomnienia o możliwości przekazania 1,5% będą przetwarzane do czasu wycofania przez Państwa zgody.
  6. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania wysyłka przypomnienia o możliwości przekazania 1,5% będzie niemożliwa.
  7. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Jeśli uważają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się niezgodnie z prawem, mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  9. Na podstawie Państwa danych nie będą podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą one profilowane.